Bill ja Hillary Clinton. Foto: Carlos Barria, Reuters/Scanpix

Aastakümneid USA valitsuses vastutusrikastel ametipostidel teeninud Steve Pieczenik on avaldanud kaks videot, milles hoiatab alanud riigipöörde ja vasturiigipöörde eest Ameerika Ühendriikides.

Riigipöörde taga on Pieczeniki sõnutsi Bill ja Hillary Clinton, "kes üritavad Ühendriike üle võtta ega kohku tagasi millegi ees." Vasturiigipööret korraldavad FBI, New Yorgi politseiosakonna ja teiste luureagentuuride töötajad.

Siseringi inimesena kirjeldab Pieczeniki ka nn vasturiigipöörde internetipõhist olemust ning kinnitab, et WikiLeaks on saanud oma andmeid USA luureringkondadest.

Oma teises videos täiendab Pieczenik varasemast teadaolevat informatsiooni Bill Clintoni reiside kohta süüdimõistetud pedofiili Jeff Epsteini lennukil "Lolita Express" seksuaalseteks vahekordadeks alaealistega maailma eri paigus, kaasa arvatud miljonäri Little St James USA Neitsisaartel.

Nagu kinnitab endine kõrge ametnik, osales arvukatel alaealistega seotud seksireisidel ka demokraatide presidendikandidaat Hillary Clinton.

Ametnik tunnustab New Yorgi politseiosakonda (NYPD) nende põhjaliku töö eest pedofiilide jälgimisel ning kinnitab talle teadaolevatele andmetele toetudes, et Clintonite "käitumine ei ole muutunud."

Clintonid on käinud alaealistega seotud seksireisidel nii koos kui ka eraldi.

Pieczenik on hariduselt psühholoog, tema karjäär ulatub tagasi USA välisministri Henry Kissingeri ametiaega, kelle abilisena ta töötas. Pieczenik teenis aseministrina ka välisministrite Cyrus Vance'i ja James Bakeri otseses alluvuses ning oli osa presidentide Gerald Fordi, Jimmy Carteri, Ronald Reagani ja George H. W. Bushi administratsioonidest.

Muuhulgas osales Pieczenik ajaloolistel Camp Davidi läbirääkimistel.

Alljärgnevalt kõrge ametniku videopöördumised nende ilmumise järjekorras.

Esimene video:

Teine video: