Titaanide heitlus Vabaerakonnas: Andres Herkel seljatas valimistel Kaul Nurme

Kes keda? Vabaerakonna endine ja praegune esimees katsusid valimistel rammu. Viimaks suutis Herkel titaanide heitluses seljatada Nurme siiski ühe häälega. Foto: Scanpix

Tänavustel riigikogu valimistel seljatas tihedas konkurentsis Vabaerakonna endine esimees Andres Herkel praeguse esimehe Kaul Nurme. Seejuures sai otsustavaks kõigest üks hääl.

Vabaerakonna endine esimees Andres Herkel, kes sildistas hiljuti Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhatuse esimeest Varro Vooglaidi alusetult Putini väärtuste kandjaks, kogus tänavustel riigikogu valimistel kõigest 223 häält.

Seda on aga tervelt üks hääl enam, kui kogus Vabaerakonna praegune esimees Kaul Nurme, kelle juhitud valimiskampaanias üritati parteile toetust koguda Varro Vooglaiu isikliku mõnitamise teel.

Ekraanitõmmised Vabaerakonna reklaamvideos vaheldunud kaadritest

Vaatamata tugevale pingutusele ja isiklikele rünnakutele üles ehitatud kampaaniale ei õnnestunud Herkelil 223 häälega ning Nurmel 222 häälega tänavu riigikokku pääseda ega ka Vabaerakonnal valimiskünnist ületada.

Allikas: Delfi. Toimetas: Martin Vaher.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!