Paraadil. Foto: Scanpix

Transsoolisuse ideoloogiat rahastab varjatult võrgustik, milles lisaks varakatele transseksuaalidele lööb kaasa ka kirju seltskond ravimi-, kirurgia- ja tervishoiutööstuse investoreid, kirjutab Breitbart viitega feministi Jennifer Bileki uuringule.

Bileki andmetel on maailma mastaabis kulutatud enam kui 400 miljonit dollarit propageerimaks väidet, et mehed võivad end seaduse silmis "naiseks" ümber lülitada mil iganes nad seda soovivad.

Tulenevalt nimetatud ideoloogiast tuleb valitsustel vait olla, kui end naisena esitlevad meesterahvad tungivad naiste tualettidesse, riietusruumidesse – või isegi feministide koosviibimistele.

Samuti näeb nimetatud ideoloogia ette, et arstid, reporterid, teadlased ja kirurgid hoiavad suu kinni kasvava tõendite hulga suhtes selle kohta, et sooideoloogia ja sellega seonduvad meditsiinilised protseduurid võivad eluks ajaks tuksi keerata inimeste füüsilise ja vaimse tervise.

Bileki hinnangul läheb lõviosa ülalmainitud (muuhulgas George Sorose – toim) dollaritest transsoolise elustiili muutmiseks avalikkuse silmis "ametlikuks", aktsepteerituks ja normaalseks.

"Nad kujundavad narratiivi… ning normaliseerivad seda oma rahastuse abil kui osa kultuurist," kirjutab Bilek väljaandes The Federalist.

"Ja meie polegi siis päris mehed või?!"