Obama perversne vetsuagenda läks sinna, kus selle koht. Foto: Djedzura/Bigstockphoto.com

USA presidendi Donald Trumpi administratsioon tühistas ettekirjutuse osariikidele, mille kohaselt on transsoolistel tudengitel (täpsemalt koolilastel ja -noortel – toim) õigus valida tualetti ja riietusruumi selle järgi, kuidas nad ise oma soo määratlevad, vahendab ERR.

Otsus president Barack Obama kehtestatud ettekirjutuse tühistamise kohta saadeti õppeasutustele laiali kolmapäeval ning Valge Maja pressiesindaja Sean Spicer selgitas, et Trump tahab jätta asja otsustamise osariikidele.

Nagu kirjutas Breitbart, on otsus suureks löögiks homoaktivistidele ja nn progressiividele, kes sooviksid, et kohtunikud kuulutaksid seaduslikuks olukorra, kus inimesed valivad endale soo päevast päeva vahelduva "identiteedi" alusel.

Objektiivi kolumnist Roland Tõnisson on kirjutanud antud teemal analüüsiva artikli "Homo Peldicus ja uusmarksistlik petukaup".

Organisatsiooni The Conservative Family Research Council andmetel on nn sooülene poliitika juba toonud kaasa 21 dokumenteeritud kallaletungi naiste privaatsusele. Peamiselt on tegemist naiste ja tütarlaste telefoniga pildistamise või filmimisega riietusruumides meeste poolt, kes kasutasid sisenemiseks sobivat "identiteeti."

Loeteluga võib tutvuda siin.

Nagu kirjutab LifeSiteNews, on nn sooideoloogia Kanadas toonud kaasa piilumise epideemia.

Hiljuti viidi Suurbritannias meestevanglasse üle nn soovahetajast mõrvar, kes kasutas oma meessuguorganit seksiteenuste pakkumiseks sellest huvitatud naisvangidele.