Tucker Carlson Foto: Scanpix

Ameerika Ühendriikide kõige populaarsem saatejuht Tucker Carlson osutas oma esmaspäevases uudiste- ja meelelahutussaates Tucker Carlson Tonight asjaolule, et Covid-19 ümber toimuvast on saanud täiemõõduline ebajumalakummardamine. 

Alljärgnevalt Carlsoni Fox News Channeli saatelõigu ärakirjutus:

"Kas Jumal on surnud?" Sellise kuulsa küsimuse esitas Time Magazine aastaid tagasi 1966. aastal, ajal kui Time Magazine oli veel kuidagi oluline ajakirjandusväljaanne. Vastus nii toona kui ka nüüd on sama: "Ei, Jumal ei ole surnud." Kuid nagu näha, paljusid inimesi, kes Temasse uskusid, enam ei ole.

See ei olnud väga ammu kui meie maa oli innukalt kristlik. Veel 2009. aastal kinnitasid 77 protsenti ameeriklastest, et nad peavad ennast usklikeks kristlasteks. Siis, kümne aasta jooksul, mille sisse jäi Barack Obama ametiaeg, langes see number 12 protsendini. Sama ajaga langes ka ateistide ja ennast mitteusklikeks pidavate inimeste osakaal. See kõik juhtus enne Covidit.

Poliitikud kasutasid pandeemiat ära, et sulgeda üle riigi tuhandeid kirikuid ja panna kristlasi vangi oma usukombeid täitvaid kristlasi. [Saates näidatakse eelmisest sügisest pärit videot milles ühe Idaho osariigi koguduse liikmed, kes laulavad õues kirikulaule, politsei poolt selle eest arreteeritakse.]

Need inimesed olid sotsiaalselt eraldatud [üksteisest vähemalt kahe meetri kaugusel] ja laulsid õues kiitust Jumalale, siis milles täpselt seisnes nende süü? Seda videot hakatakse tuleviku ajaloolaste poolt kasutama uurimismaterjalina, et saada aru, mis tegelikult toimus. Mida need inimesed valesti tegid?

Nad kuulutasid avalikult, et olemas on kõrgem võim kui valitsus ja see pole lubatud.

Üha vähem ja vähem ameeriklasi teeb seda [usub Jumalasse] või mõtleb Tema peale, kuid see ei tähenda – mis on oluline tähelepanek –, see ei tähenda, et Ameerika Ühendriikidest oleks saanud ilmalik riik. Ilmalikke riike ei ole olemas, nagu ei ole olemas ka ilmalikke inimesi. Kõik usuvad millessegi. Kõik meist on sündinud vajadusega kõrgemate jõudude järele. Küsimus on selles, mida keegi kummardab, ehk ülistab.

Seega Ameerika ei ole kaotanud oma usku, see on ainult ühe usu asendanud teisega. hääbumas, on usk, mis lõi lääne tsivilisatsiooni – kristlus. Selle asemele on tõusnud uus usutunnistus ja nagu kõik religioonid, on sellel oma sakramendid, oma pühad tekstid. See on koroonaviiruse kultus. 

Kathy Hochul on selle uue usu üks kõrgeid preestrinnasid. Ta on New Yorki osariigi kuberner. Pange tähele, et mitte keegi ei ole tema kui kuberneri poolt hääletanud ja poliitiku puhul tundub see kummalisena, kuid usujuhi juures on see tavaline. Keegi ei hääletanud ka Jim Jonesi [1970ndate USA massimõrvarist sektijuht] poolt.

Eile [pühapäeval 26.09.2021] pidas Kathy Hochul oma esimese teenistuse New Yorki koroonakultuse piiskopkonna juhina. Ta ei kandnud oma kaelas mitte risti – see on eilse päeva sümbol – vaid selle asemel vaktsineeritust näitavat kaelaketti [kuldne kaelakett, mille küljes kaunistusena rippus sõna "vaxed" – vaxi[neeri]tud]. See kaelakee näitas kokku tulnud usklikele, et Hochul on tõusnud valitud preesterkonna, nende, kes on saanud osa täielikust veenisisest armulauast, sekka.

Kuulake, mida jutlustab piiskop Hochul.

[Algab videolõik Hochuli kõnega.]

Kuberner Kathy Hochul (Demokraat): Ja ma kannan kõikjal oma vaktsineeritud kaelakeed, et öelda, ma olen vaktsineeritud ja teie kõik, ma tean, et ka teie olete vaktsineeritud. Teie olete targad, kuid te teate, et seal väljas on inimesed, kes ei kuula Jumalat ja seda, mida Jumal tahab. Te teate seda. 

Te teate, kes need inimesed on. Ma vajan, et te oleksite minu apostlid. Ma tahan, et te läheksite kõike maailma ja räägiksite sellest [vaktsineerimisest] ja ütleksite, et me võlgneme seda üksteisele. Jeesus õpetas meid üksteist armastama ja kuidas muud moodi te seda armastust välja näitate kui te hoolite üksteisest piisavalt palju ja ütlete: "Palun, vaktsineerige ennast, sest ma armastan teid. Ma tahan, et te elaksite."

[Videolõik lõpeb.]

Carlson: Kuidas te näitate, et te üksteist armastate? Vanasti näitas seda näiteks haiglas inimeste külastamine enne nende surma. Seda täna enam teha ei tohi. Uus viis öelda, et kedagi armastatakse, on "minge vaktsineerige ennast ära". Jumal ise tahab, et te ennast vaktsineeriksite. "Ma tahan, et te oleksite minu apostlid," kuulutas Hochul kõuehäälel.

Mitte keegi ei pääse Isa juurde kui ainult läbi süsti. 

Kathy Hochul, kes, nagu te aru saada võite, pole kõige teravam pliiats, kantslis  äkki muutus; kirgastus, kui nii võib öelda. Seal seistes ei olnud ta enam keskpärane ametisse nimetatud, mitte valitud, halva ilmaga hääbuva osariigi kuberner. Ei, Hochul oli vaktsiinimessias, kes jutlustas püha Anthony Fauci surematut sõna. 

Teie, kes te kuulute mõnda vanemasse usku, seda ilmselt ei tee, aga Amazonist on täna võimalik 39 dollari eest osta omale särav kaelakee, mis sõna otseses mõttes kuulutab, et te olete "vaktsineeritud".

Kathy Hochuli kaelakee. Foto: Scanpix

See kaelakee ei jäta kahtlust kui hirmus hea inimene te olete. Kõik näevad seda. Te võite samuti osta vaktsineeritust näitava käevõru, vaktsineerimise prossi, vaktsineerimise kõrvarõngad, vaktsineerimise särgi, vaktsineerimise sokid. See kõik on müügil Kathy Hochuli kiriku suveniiripoes. Külastage seda kindlasti.

Samal ajal kui te seal ostlete, siis lisage kindlasti oma ostude nimekirja ka Tony Fauci palveküünal. Tegelikult, võtke neid kaks.

Kõigil headel viisakatel inimestel on neid rohkem kui üks. Ainult viieteistkümne dollari eest saate te Etsy'ist (käsitöö e-pood) osta kaitsepühak Fauci sulgemisteaja kodus püsimise palveküünla. Selline asi on päriselt olemas. Me lugesime täna selle kommentaare. Siin on üks neist: "Ma armastan seda! Ma arvan, et ma pean püsti panema väikese altari, millele see asetada!" See inimene on üks uskupöördunutest. 

Teine ülevaade, mille on kirjutanud naine nimega Kelly Hannon, leiab: "Ma panin selle oma kontorisse. Ma töötan rahvatervisetööstuses ja see toob mulle iga kord, kui ma seda vaatan, naeratuse suule." Loomulikult, Kathy Hannon, [selle koha peal võib olla meelega nime muudetud] paneb see sind naeratama. Voorus on iseenese tasu.

Nüüd teie, kes te olete alles pöördumas traditsioonilisest lääne usust, mis on usk Jumalasse, nimetatud uude usku, mis ei usu Jumalat, vaid mille keskmes oled sina ise, sina, sina, sina, sina, siis sa võid internetist osta maskides (Jeesuse) sündimise pildi. See näeb välja üsna tavaline, kuid vaadake seda lähemalt.

Sellel pildil on Maarja, Joosep ja imik Jeesus, kõigi nende näod on maskidega kaetud, seda isegi sõimes. Nad kannavad maski, nagu seda teed ka sina.

Selles nartsissismi religioonis näevad kõige pühamad tegelased välja nagu sina. See on asja kogu mõte. Me läheme ajas 2000 aastat tagasi ja muudame ajalooliste isikute väljanägemise selliseks, nagu täna näevad välja inimesed Williamsburgi linnaosas Brooklynis. See on selle religiooni kese. 

Rääkides väikelastest, siis saad sa oma lapsed ära ristida vaktsineerimisega ja osta sinna juurde pühakirja, mis selle hetke jäädvustab. Meie soovitame teile väikelastele mõeldud Tony Fauci värvimisraamatut. See raamat lubab: käsitsi joonistatud värvimiseks mõeldud lehekülgedest saab sinu karantiiniaja unistuste laev. See pole eriti üllatav, et seda värvimisraamatut saatvad kirjeldused kiidavad asja taevani. Kõik armastavad seda raamatut, leiab ainult ühe erandi. Sest alati on kuskil mõni ususalgaja, inimene, kelle jaoks on ehitatud tuleriidad.

Viidatud vastik mitteusklik arvas raamatu kohta kõige nõmedamas laadis: "Raamatu lõpus on osa, kus lastel on mitmetel lehekülgedel võimalik värvida mustaks osi, mis aitab Dr Faucil varjata tema osa pandeemia vallapääsemises." Ma arvan, et me teame, kelle me peame religioonipolitseile üles andma.

Kõigi ülejäänute jaoks on olemas Tony Fauci prossid, Tony Fauci kruusid, Tony Fauci jõulukaunistused. Faucilusest on tehtud terve tööstus. See kõik on osa noorest, kuid kiiresti kasvavast usuvoolust. 

Varsti saavad eriti vagad minna palveretkele Wuhanisse, kus toimus esimene haiguse pangoliinilt inimesele üle kandumise ime. Mõned usuvad, et "märja turu" külastamine teeb nad terveks ja kes oleme meie, et öelda, et see pole võimalik?

Sa ei kuule mitte kunagi, et Joe Biden nimetatud uues usus kahtleks, Joe Biden on ise selle ülemapostel. Ta teab, et koroonakuningriik võib tulla Maa peale ja see jääb kestma igaveseks, kuid esmalt, peavad kõik pöörduma uude usku, iga viimane kui inimene. 

See on evangeelne usk. Seda levitatakse vajadusel sõna kaudu.

Näiteks Joe Biden vaktsineeriti uuesti ära .

[Näidatakse videolõiku Bideni vaktsineerimisetenduselt.]

Ajakirjanik: Kui palju ameeriklasi tuleb ära vaktsineerida, et me võiksime normaalse elu juurde tagasi pöörduda? Mis võiks olla selle määra protsent? Vajalike vaktsineerimiste koguhulk?

Joe Biden (demokraat): Nii, ma arvan, vaadake, ma arvan, et me teeme seda tohutu enamusega, nagu seda tehakse mõnes – mõnes tööstusharus ja mõnes koolis 97 kuni 98 protsendiga. Ma arvan, et me jõuame sellele kohutavalt lähedale ja  – kuid ma ei ole teadlane, ma arvan – kuid üks on kindel, veerand riigist ei saa jääda vaktsineerimata, ja kui nad ennast ära ei vaktsineeri, siis on meil jätkuvalt probleem. [Biden ajabki segast juttu.]

[Videolõigu lõpp.]

Carlson: Seal ta on, lastes ennast jälle süstida, veel korra. Miks ka mitte? Seda peab ju lõpuks tegema ainult aastas korra. Kuid see ei ole eriti pühendunute jaoks. Mõned inimesed käivad armulaual iga päev. Joe Biden tahab, et selle programmiga ühineksid kõik inimesed, et kõik inimesed usuksid kogu südamest sellesse uude religiooni. Ta kutsub üheksakümmend kaheksat protsenti Ameerika Ühendriikidest üles pöörduma uude usku, laskma ennast ende doosidega süstida.

Üks-kaks-kolm ja nii iga pühapäev. Seda on palju. See on väga suur osa inimestest.

Taustaks vast niipalju, et CDC (USA Terviseamet) andmetel – ja me kontrollisime selle täna üle – on ainult 92 protsenti Ameerika kaheaastastest lastest vaktsineeritud lastehalvatuse vastu ja mõned inimesed arvavad, et lastehalvatus on sama paha kui koroona. Kuid seal on vahe, sõjast lastehalvatusega ei saanud kunagi religiooni, see oli ainult teadus.

Kogu projekti juhtis kõva loogikaga väike mees, kelle nimeks oli Jonas Salk. Jonas Salk ei kandnud vaktsiini kaelakeed, ta lõi vaktsiini, kuid talle ei tulnud kunagi pähe teha oma ürituse teemalisi ehteid. Keegi ei pane Jonas Salki nimel küünlaid põlema.

Jonas Salki eesmärgiks oli saada haigusest lahti. Talle ei tulnud kunagi pähe hakata kultust tegema.

Toimetas Karol Kallas