Foto: BigStockPhoto

Teenekas Jaapani onkoloog dr Masanori Fukushima peab Covidi modRNA süste "kurjuse viljadeks" ja "sisuliselt mõrvaks".

Dr Fukushima asutas Kyoto Ülikooli juures Jaapani esimese vähiravi polikliiniku ja rajas nimetatud ülikooli farmakoepidemioloogia õppetooli. 19. apillil avaldatud intervjuus luges ta üles rea Covidi modRNA süstidega seotud probleeme ja tema sõnul on tõestatud, et nende süstide näol on tegemist kurjusest johtuva "teaduse kuritarvitamisega", vahendab LifeSiteNews

Tema sõnul ilmusid peale modRNA süstimise algust välja "turbovähid", milliseid "arstid pole varem näinud" ja mis arenevad äärmiselt kiiresti. Üldjuhul, ajaks kui neile jälile saadakse, on osutatud "turbovähid" arenenud juba neljandasse (viimasesse, kõige rängemasse) staadiumisse. Peale Covidi süste maailma riike tabanud vähisurmade hulga märgatavat suurenemist pole võimalik selgitada ainult asjaoluga, et toona jäeti Covidi hirmus ja haigete pärast tegemata paljude inimeste vähiuuringud ning lükati edasi nende ravi. 

Tõde Covidi modRNA süstide kohta saab avalikuks. Säutsule on lisatud ingliskeelsete subtiitritega Fukushima intervjuu.

Fukushima rääkis Covidi süstide surmaohu näiteks loo 28-aastasest mehest, kes suri öösel magamise ajal ja kelle surma tuvastas naine, kui meest ei õnnestunud hommikul üles ajada. Enneaegne elust lahkumine leidis aset viis päeva peale teise doosi Pfizeri toodetud modRNA süstiaine manustamist.

"Meesterahvast lahanud arsti sõnul selgus südame eemaldamise käigus, et selle kude oli pehme ja lagunenud. Juba ainult selline üks juhtum näitab, kui ohtlik võib see vaktsiin olla," osutas vähiarst.

Ta jätkas, et süstimise järgselt on rängad tervisekahjustused ja surm tabanud inimesi, kelle tervis oli enne "vaktsineerimist" heas korras.

"Tegemist on  väga tõsise probleemiga. Need süstid on sisuliselt mõrv. Ma kinnitan, et selline on minu nägemus."

Tema sõnul ei kõlba kuhugi, et meedia jätab Covidi süstidest tingitud tervisekahjud tähelepanuta ja inimesi, kes seavad Covidi-, samuti gripisüstide turvalisuse kahtluse alla, peetakse teadust vaenavateks "hereetikuteks". Inimeste tegevust, kes sundisid Covidi "vaktsiinide" kriitikud vaikima ja neid tsenseerisid, nimetas Fukushima teadusest väga kaugel olevaks ning rohkem "usuliikumise, hüsteeria või kultuse järgijate käitumiseks".

"Ma pole hetkel sügavalt mures mitte ainult meditsiinivaldkonna-, vaid ka teaduse- ja demokraatia  tõsise kriisi pärast," rääkis Fukushima.

Ta osutas samuti, et riigid, kus modRNA-ga süstiti inimestele kõige agressiivsemalt, nagu näiteks Iisraelis, oli tulemuseks kõige kõrgem surmade ja nakatumiste määr. Selliseid tõikasid näitavad teadusuuringud, milles võrreldakse Lähis-Ida riike, mille hulgas on Jordaania, Süüria ja Egiptus.

"Iisraelis suudeti kõige kiiremini suur hulk inimesi ära süstida, kuid see riik elas üle samuti kõige suuremad surmade ja nakatumiste lained. Riike, kus inimesi nii vägivaldselt Covidi vastu süstima ei sunnitud, tabasid väiksemad kahjud," kinnitas Fukushima.

Arsti sõnul kaasnevad mitmed probleemid tehnoloogiaga – lipiidide nanoosakesed –, mille abil modRNA organismi viiakse. Lipiidide nanoosakeste modRNA "ümbrikud" toovad erinevates organites; sealhulgas munasarjades, ajus, maksas ja luuüdis, kaasa "mitte sihipärased tulemused".

Mis veelgi hullem, ogavalku, mida modRNA toodab, on inimese organismist leitud enam kui aasta peale süstimist, mis osutab vähiarsti sõnul "väga tõsisele probleemile". 

Fukushima on kuri lisaks Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) peale, mis hakkas Covidi süste "kiirkorras" inimestele peale sundima ilma, et oleks korraldatud asjakohaseid ja vajalikke uuringuid. Lisaks soovis WHO jõustada "üks lahendus sobib kõigile" lähenemist riikides, kus "meditsiiniolukorrad, -harjumused ja -süsteemid" on väga erinevad. Onkoloogi sõnul on see "mõnevõrra absurdne". 

Jaapani mõjuka meditsiiniteadlase sõnul on "võtmetähtsusega", et WHO võtaks vastutuse Covidi süstide tekitatud kahjude eest. Ta nimetas WHO tegevust "otse öeldes teaduse kuri- ja väärtarvituseks, kurjaks teaduse tegemiseks". 

Fukushima kinnitusel on WHO Covidi süstide tekitatud kahjudest teadlik, sest teatud riikides maksavad nad inimestele süstidest põhjustatud tervisehädade eest valuraha. Ometigi ei ole organisatsioon jätkuvalt valmis teadusuuringute ja aruannete kaudu käsitlema Covidi süstidest tingitud surmasid ja tervisekahjustusi.

"Kujutage ette, et te leiate hommikul abikaaa enda kõrvalt voodis surnuna. See ei ole nali. Vaktsiin, mis põhjustab selliseid tulemusi, isegi ühe surma, pole kasutuskõlbulik," rääkis Fukushima. Tema sõnul on Jaapanis valitsuse poolt registreeritud 2134 Covidi süstide põhjustatud surma, mis on tõenäoliselt väga tagasihoidlik hinnang.

"Kümned tuhanded inimesed peavad vaktsiinist tingitud terviseprobleemidega käima arsti juures," jätkas ta lisades, et kuskil 30 protsenti neist kannatab müalgilise entsefalomüeliidi (ME) ehk kroonilise nõtrussündroomi käes.

Fukushima sõnul on kõik see alles algus, sest igasuguste haigestumiste määrad on peale Covidi süste märgatavalt kasvanud. Haiguste hulgas tõi ta välja autoimmuunhaigused, neurodegeneratiivsed haigused (närvisüsteemi kahjustused), vähid ja nakkused.

"[modRNA süstid] on võrreldavad Pandora laeka avamisega… Me peame suhtuma neisse kahjudesse tõsiselt ja käsitlema neid ausalt. Iga üritus, millega kahjusid üritatakse eitada, nagu neid ei oleks juhtunud, on otse öeldes puhas kurjus. See on kurja teaduse kõige otsesem näide," rääkis vähiarst.

Ta kutsus WHO-d ja selle hallatavaid meditsiiniinstitutsioone üles osutatud vaktsineerimise tagajärgi teaduslikult uurima ja laskma paista modRNA süstide peale "teaduse valgust". 

"Me ei tohiks eales enam kasutada selliseid vaktsiine," lisas Fukushima. "Need on häbi inimkonnale. See on vääritu, et me seda tegime."

Toimetas Karol Kallas