Leinaküünlad Turu linnas toimunud terrorirünnaku paigas. Foto: Scanpix

Ühendus Tark ja Terve Eesti kutsub üles sulgema Euroopa piirid moslemitest pagulastele ning teatab, et isikud, kes Eesti valitsuses ja avalikus meedias sillutavad viienda kolonnina teed nende sissetoomisele, on paratamatult järgnevate terroritegude otsesed kaasosalised.

“Viimase nädala sündmused näitavad, et on viimane aeg lõpetada islamipagulaste sissetoomine ja hoidmine Euroopa riikides. Islamism ideoloogiana on ületanud igasugused tsiviliseeritud ühiskonnas talutavad piirid ning peab Euroopast saama välja juuritud, koos Lõuna-Euroopa piiridelt saabuva metslaste massiga, kes seda ideoloogilist usku nagu viirust endaga kaasas kannab!” öeldakse ühenduse avalduses.

“Euroopa riikide valikud on piiratud vasakäärmuslastest valitsejate poolt, kelle jaoks piiride sulgemine võrdub nende utoopiaühiskonna idülli lagunemisega. Ka meie riigis on selliseid. Alles eile saime lugeda sotsist siseministri Andres Anvelti arvamust, et piiride sulgemine on võidu andmine! Loomulikult piiride sulgemine tähendaks reaalsuse võitu, võitu vasakliberaalide utoopiariigi üle, ja seda ei saa endised kommunistid ja tänased vasakliberalistid ju kuidagi lubada.”

Ühendus leiab, et isikud, kes Eesti valitsuses ja avalikus meedias sillutavad viienda kolonnina teed moslemipagulaste sissetoomisele, on otsesed kaasosalised paratamatult järgnevates terroritegudes ning nad tuleb panna vastutama koos kurjategijatega. Neil isikutel ei tohi olla kohta võimu juures ega otsuste langetamisel Eesti rahva tuleviku üle.