Seattle'i Palestiina toetusmeeleavaldus Pilt: YouTube'i ekraanitõmmis

Kui Palestiinat toetavad "kväärid" on juba piisavalt absurdne, siis Ameerika Ühendriikide Seattle'i linna keffiyehidega omasooiharuse aktivistid kuulutasid välja "homoseksuaalide intifada". 

Peale seda kui Washingtoni osariigi suurlinna Seattle'i linnas oli toimunud suurem Hamasi toetav ja Iisraeli vastane meeleavaldus, kleebiti linnasüda üle oma sümboolikaga. Seejärel hakati jagama lendlehti pildiga, millel oli kujutatud kaks meest, kelle näod olid kantud keffiyehidega (Iisraeli araablaste oma riigi poole püüdlemist sümboliseeriv eripäraste ruutudega pearätik), kes omavahel suudlesid. Roosade suurtähtedega oli kirjutatud alla "Homo-sexual intifada" (omasooiharate moslemite pühasõda), vahendab Mynorthwest.

Seattle'i omasooiharate moslemite pühasõja lendleht osutab, et omasooiharuse aktivistid on Iisraeli araablaste toetamise teel minema vägivalla rada. Nad on valmis toetama terroristlikku organisatsiooni, mis viskaks esimesel võimalusel, kui nad tõstavad kisa valede sooliste asesõnade kasutamise peale, neid endid mõne kõrgema maja katuselt alla. 

Hamas, mis on Gaza enklaavi valitsenud alates 2007. aastast, armastab tähestikurahvast sama palju kui juute. Kui keegi julgeb nende võimupiirkonnas avalikult tunnistada, et ta on omasooihar, tähendab see pea pakule panemist. Tähestikurahvast tavatseb Hamas jälitada, piinata ja ilma kohtupidamiseta hukata. 

Samasugune kipub olema olukord läänekalda araablaste juures. Kui mõni palestiinlane on päriselt omasooihar, siis tuleb tal ellujäämise nimel põgeneda Iisraeli. Viimane on Lähis-Idas ainukene riik, mis tunnistab tähestikurahva õiguseid. 

Kõik lääne Iisraeli araablasi toetavad inimesed, kellest paljud on veendunud progressistid, ei taha tunnistada, et Hamas ei tunnista inimõigusi ja eriti tähestikurahva omasid. Progressiusklike/ärklejate jaoks tähendab Palestiina ürituse ehk täna Hamasi toetamine võimalust elada välja oma juudiviha.

Toimetas Karol Kallas