Foto: BigStockPhoto

Käesoleva aasta aprillis korraldas USA haiguste tõrje ja kontrolli keskus Atlantas konverentsi, mille 1800 osalejat olid pea kõik olid lasknud endale süstida modRNA preparaati. 183 inimest nakatus Covidisse.

Peale Atlanta, kus asub ka USA haiguste tõrje ja kontrolli keskus (Centers for Disease Control and Prevention; CDC) peakontor, ühes hotellis aset leidnud konverentsil toimunud masshaigestumist Covid-19sse korraldas CDC küsitluse, et saada teada kui palju inimesi täpselt haigestus. Algselt teatas CDC, et haigestunuid oli 181, kuid hiljem selgus, et neid oli 183, vahendab Epoch Times

Samuti jättis CDC mainimata, et küsitlusele vastanutest 601 osutasid, et neid ei testitud ja küsitlusele vastas rohkem kui 80-protsenti osalenutest ehk 1443 inimest.

Üks positiivse testiga inimene pöördus oma raskete sümptomitega erakorralise meditsiiniabi poole ja 34 teatasid, et tundsid Covidi sümptomeid või jäid haigeks.

Terviseamet teatas masshaigestumise peale, et kõigest hoolimata on modRNA geeniteraapia väga oluline, kuna see "kaitseb inimesi Covid-19st põhjustatud raske haiguse ja surma eest". CDC soovitab tänaseni kõigile inimestele modRNA preparaate.

Vastanutest ainult kaheksa inimest väitis, et nemad pole modRNAd endale süstida lasknud. Kõik haigestunud olid süstitud ja osa saanud bivalentse tõhustusdoosi.

CDC jättis nõndanimetatud "läbimurdenakatumiste" loendamise järele 2021. aasta mais.

Toimetas Karol Kallas