Vaata Objektiivi kajastust Arvamusfestivalilt

Markus Järvi ja Varro Vooglaid 9. augustil 2019 Paides Arvamusfestivalil. Foto: Objektiiv

Objektiivi meeskond viibis reedel Paides toimunud Arvamusfestivalil, kus salvestasime mitmed kommentaarid ja intervjuud. Ühtlasi oli see Objektiivile esimene kord teha väljasõidult operatiivset videokajastust.

Kõiki salvestatud klippe saab vaadata altpoolt. Ühe olulise eesmärgina loodame alanud hooajal kasvatada just operatiivse videoproduktsiooni võimekust.

Esimesed muljed arvamusfestivalilt

Igor Gräzin intervjuus Objektiivile: Euroopa Liit juurutab Nõukogude Liidu kombel käsumajandust

Millist kasu võiks Arvamusfestivalist olla?

Intervjuu Leo Kunnase ja Jaak Valgega rahvaalgatuse taastamise teemal

Vaata lisaks Varro Vooglaiu osalusel toimunud arutelu EKRE alal, kus keskenduti samuti rahvaalgatuse taastamise teemale:

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.