Kolm päeva enne Objektiivi aasta kõige olulisema annetuste kogumise kampaania lõppu on eesmärgiks seatud summast puudu veel 8800 eurot ehk veidi vähem kui 20 protsenti. Seetõttu vajame kampaania eduka lõpuni jõudmiseks kiiret lõpuspurti. Täname juba annetanud inimesi, aga loodame ühtlasi, et oma panuse annavad kõik, kes peavad Objektiivi missiooni jätkamist oluliseks.

Head Objektiivi lugejad ja toetajad!

Meie annetuste kogumise kampaania, mis on väldanud ligi kaks ja pool nädalat, jõuab kolme päeva pärast lõpule.

Paraku lahutab meid seatud eesmärgist veel 8800 eurot ehk teisisõnu on puudu veel ligi 20 protsenti sellest rahast, mida vajame, et järgmised pool aastat Objektiivi tööga seonduvaid kulusid katta.

Seepärast vajame teie abi!

Täname kõiki, kes on juba meie töö jätkamiseks oma annetuse teinud!

Aga ühtlasi loodame, et ka need, kes pole veel annetust teinud, ei jäta oma toetust andmata.

Igal juhul on praegu viimane aeg anda oma annetusega panus selleks, et meie kampaania jõuaks jaanipäeva õhtuks eduka tulemuseni.

Nagu oleme alati öelnud, oleme väga tänulikud ühekordse annetuse eest, ent eriti tänuväärne on see, kui vormistate Objektiivi kasuks igakuise püsiannetuse.

Nii ühe kui ka teise lahenduse kaudu annetuse tegemine võtab meie annetuste lehe kaudu vaid mõne hetke.

Seejuures on olulised mitte ainult suured, tuhandetesse eurodesse ulatuvad annetused, vaid pigem see, et endale jõukohase annetuse teeks kõik, kes Objektiivi vajalikuks peavad.

Senine kogemus kinnitab ühemõtteliselt, et meie tegevus on osutunud võimalikuks just paljude väikeste – 10-euroste, 25-euroste ja 50-euroste – annetuste tõttu, sest näiteks tuhande euroseid või suuremaid annetusi oleme saanud väga harva.

Olen kindel, et mul ei ole mõtet hakata Objektiivi lugejatele selgitama, kui oluline teie rahaline toetus meie missiooni jätkamiseks on. Ajastul, mil meie ümber valitseb enneolematus mastaabis valesid ja manipulatsioone, on kartmatult tõe väljaütlemine ja selle jõuline kõlama panemine olulisem kui kunagi varem.

Loodan siiralt, et teie abiga jõuab aus ja omakasupüüdmatu uudiskajastus, just nagu ka meie parimast arusaamisest lähtuv ühiskondlike sündmuste analüüs edaspidigi kümnete ja sadade tuhandete inimesteni.

Tänan veel kord kõiki lugejaid toetuse eest – selle eest, et üheskoos muudame igapäevase ausa ja sõltumatu meediatöö kaudu meie ühiskonna moraalset ja kultuurilist palet!