Sundvaktsineerimise vastane meeleavaldus. Pilt pärineb 28. augusti marsilt Londonist. Foto: Scanpix

Laupäeval protesteerisid tuhanded inglased vaktsiinipassi ja sundvaktsineerimise vastu, vahendab  Breitbart.

Laupäeval, 4. septembril, kogunesid protestijad Londonis Hyde Park'is, et marssida edasi läbi kesklinna ja lõpetada meeleavaldus Clapham Common'is.

Protestijad kandsid plakateid "Suur Farma armastab sind", "Vaktsiinid – valik, mitte pass", "Meedia on viirus" ja "Käed eemale meie lastest".

Breitbart meedikanal tegi intervjuu meeleavaldusel osalenud meditsiiniõe Jenna Plattiga, kes sõnas, et väga paljudel meditsiiniõdedel on probleem nende tembeldamisega antivakseriteks, konspiratsiooniteooria pooldajateks ja viiruse eitajateks ainult sel põhjusel, et nad on esitanud küsimusi COVID-i poliitika kohta.

Eriti tugev on see tendents Briti Riiklikus Tervishoiuteenistuses (National Health Service). Õed kardavad kaotada oma töö, kui nad ei lase end vaktsineerida olukorras, kus Inglise valitsus on teatanud vaktsineerimise kohustuslikuks muutumisest tervishoiutöötajatele.

"Inimestele üteldakse, et "sul on valik", aga see on sama valik, mille annab sulle maffia, küsides, millise jala me sul ära murrame, kas parema või vasaku. See ei ole valik."

Tähelepanuväärne on see, et BBC tuhandete inimestega meeleavaldust kajastamise vääriliseks ei pidanud. 

Toimetas René Allik