SAPTK pikett Toompeal 2022. Foto: Mats Õun

Neljapäeval, 27. jaanuaril algusega kell 11 toimub Toompeal, Stenbocki maja ees taas pikett, et väljendada protesti nii vaktsiinipasside süsteemi, maskikandmise kohustuse kui ka laste massilise vaktsineerimise vastu koroonavaktsiinidega, mille ohutusuuringud pole lõpetatud.

Pikett toimub Stenbocki maja ees juba kuuendat korda ning seda korraldab Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks. Teiste seas kõnelevad seal ka SAPTK juhataja Varro Vooglaid ja Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi.

Varasemalt on pikettidel rõhutatud, et valitsuse sihiteadlik programm põhiseaduslike õiguste mahasurumiseks on kuritegelik ning valitsuse koroonapoliitika kahjustab riigi kaitsevõimet. Samuti nenditi, et meie enda valitsus on muutunud tülgastavaks koloniaalvõimuks ning et Kaja Kallase hääbuv valitsus läheb ajalukku apartheidipoliitika kehtestajana.

Piketil pannakse taaskord kõlama sõnum, et me seisame oma elementaarsete põhiseaduslike õiguste ja vabaduste kaitsel, nõuame koroonaapartheidi lõpetamist ning me ei taandu, ei alistu ega karda.

Piketi korraldajad rõhutavad vajadust mitte alluda võimalikele provokatsioonidele ning paluvad ka nende esinemisel hoiduda vägivallast.

Elvis Brauer kutsub piketile: aeg on hakata survet kasvatama!

Elvis Brauer kutsub inimesi osalema neljapäeval kell 11.00 Stenbocki maja ees algaval piketil, et nõuda koroonapiirangute lõpetamist: "Kõigil tuleb nüüd anda oma panus, et hakata valitsusele survet kasvatama." Ole kohal ja võta sõber ka kaasa!

Posted by Objektiiv on Monday, January 24, 2022

Toimetas Martin Vaher