Woody Harrelson Foto: Scanpix

Tuntud Hollywoodi näitleja seisukohad Covid-19 pandeemiale reageerimise osas ehmatasid meediat. Harrelson sõnas New York Times'ile  antud intervjuus, et see, kuidas inimesi sunniti pandeemiale reageerimisel end vaktsineerima ja pandi peale piirangud, oli väga vale. 

„Ma ei arva, et kellelgi peaks olema õigus nõuda, et te peate testi tegema, peate kandma maski ja peate end vaktsineerima iga kolme aasta pärast. Ma lihtsalt ütlen, et lõpetame selle absurdsuse," ütles Harrelson 

„See on minus anarhistlik pool, ma ei tunne, et meid peaks sundima end testima, maski kandma ja vaktsineerima. See ei ole vaba maa. Tõesti, ma räägin [oma] meeskonnast. Sest mina ei pea kandma maski. Ma pean vähem testima. Ma ei ole samas olukorras, kus nemad on ja see on vale. See on juba kolmas aasta. Stopp," oli näitleja konkreetne.  

Ühtlasi on Harrelson ravimifirmade võimu vastu. „Viimane, kellele ma usaldaks oma tervise, on Big Pharma, sest nad ei tundu mulle millestki hoolivat… nad on kõik kasumi peal väljas," tõdes Harrelson.

Toimetas René Allik