End naisena identifitseeriv meessoost vägistaja pani naistevanglasse üleviiduna toime uued naistevastased rünnakud

Biloogiliselt meessoost seksuaalkurjategija David Wood, kes identifitseerib end nüüd naisena ja soovib, et teda nimetataks Karen White'iks. Foto: Facebook

Bioloogiliselt meessoost vägistajale, kes identifitseerib end nüüd naisena, on esitatud süüdistus nelja naissoost vangi vastu suunatud seksuaalse iseloomuga rünnete toimepanemises vahetult pärast seda, kui ta tema uue enesemääratluse tõttu naistevanglasse üle viidi.

Stephen Wood on Suurbritannias seksuaalkuritegudes süüdi mõistetud 52-aastane pedofiil, kes identifitseerib end nüüd naisena ja on võtnud nimeks Karen White. 2003. aastal tunnistas ta üles ühe naise vägistamise ja 2016. aastal teise naise vägistamise. Ühel hetkel võttis ta endale uueks nimeks David Thompson ning praegugi ootab ta kohtupidamist, süüdistatuna oma naabri pussitamises, vahendab LifeSiteNews.com.

Woodi täpsem olukord ei ole päris selge. Väidetavalt hakkas ta end naisena identifitseerima 2014. aastal, kuid mõnede tuttavate sõnul on ta lihtsalt nö drag-kunstnik, kelle puhul ei saa reaalsest soodüsfooriast rääkida. Teiste sõnul on ta aga reaalselt pöördunud Manchesteris nn transsooliste grupi poole, kust ta suunati edasi Sheffieldis asuvasse “sooidentiteedi kliinikusse”.

Kuigi Wood ei ole läbinud nn soovahetusoperatsiooni, identifitseerib ta end naisena, mistõttu viidi ta üle New Halli naistevanglasse. Ajalehe Daily Mail teatel kasutas ta aga seda võimalust ära, et panna toime järjekordsed naistevastased seksuaalsed rünnakud. Konkreetsemalt on Wood tegelenud enesepaljastamise, käperdamise, seksuaalse iseloomuga märkuste ja mittesoovitud intiimsete lähenemiskatsetega.

Kahes seksuaalse iseloomuga rünnakus on Wood end süüdi tunnistanud, ent ülejäänud süüdistusi ta eitab, viidates oma väidetavale erektsioonilisele düsfunktsionaalsusele ja huvipuudusele naiste vastu.

Nende intsidentide järgselt toimetati Wood siiski Leedsis asuvasse meestevanglasse.

“Me vabandame siiralt selles kaasuses tehtud vigade pärast,” ütles vanglateenistuse pressiesindaja. “Kuigi püüame kohelda kõiki vange – ka neid, kes on transsoolised – tundlikult ja kooskõlas seadusega, on meile selge, et kõigi vangide turvalisus peab olema meie absoluutne prioriteet.”

“Feministid võivad arvata, et “naistel ei ole peeniseid”, aga kõige hiljutisema info kohaselt on Inglismaal ja Wales’is 125 nö transoolist vangi,” kirjutas publitsist Ann Framer sellele intsidendile kommentaariks, lisades et “võimuringkondades maad võtnud transsoolisuse ideoloogia leviku tingimustes ei kao see probleem lähimal ajal mitte kuhugi, olgugi et turvalisuse tagamine peaks olema esmane prioriteet.”

Kurjategijate vangistamisel üle maailma aset leidev segregatsioon bioloogilise soo alusel on üks paljudest aspektidest, millest nn sooidentiteediga seonduvates kultuurilistes lahingutes mööda vaadatakse. USA-s võttis Trumpi administratsioon maikuus vastu otsuse, mille kohaselt langetatakse vastavasisulised otsused iga kaasuse puhul vastavalt asjaoludele, ent küsimuse lahendamisel sellest, kas paigutada isik meeste- või naistevanglasse, lähtutakse üldise eeldusena isiku bioloogilisest soost.

Fookuses: hullumeelne sooideoloogia sõdib reaalsuse ja südametunnistuse vabaduse vastu

KAMPAANIA JÕUDIS EESMÄRGINI!

Täname siiralt kõiki toetajaid!