Kamala Harris ja Donald Trump Foto: Scanpix

Ameerika Ühendriigid on läänemaailma hegemoon, "demokraatia arsenal", maailma suurim demokraatia eksportija, jõulisem vabade riikide ja inimõiguste kaitsja ning nii edasi. Paraku üritab Demokraatlik Partei riigi demokraatlikku protsessi hävitades kehtestada selle ainuvõimu, kirjutab Karol Kallas.

Alljärgnevalt on välja toodud ainult üksikud näited, mis toimub seekordsetel USA valimistel.

  • Ameerika Ühendriikide valimistel mängivad väga olulist rolli kohtulahingud. Demokraatidest prokurörid ja poliitikud ähvardavad avalikult juriste, et kui need peaksid pöörduma vabariiklaste valimiskaebustega kohtusse, teevad nemad omalt poolt kõik, et sellised juristid jääksid ametilitsentist ilma.
  • George Sorose rahastatud ja kurikuulsa, Demokraatliku Partei juhtiva juristi Mark Eliase vabaühendus 65 Project käitab võtmetähtsusega osariikides reklaame, milles hoiatatakse, et kui mõni jurist peaks esindama valimiste aususe küsimuses Donald Trumpi, siis tehakse kõik selleks, et need juristid kaotaksid juristina töötamise õiguse.
  • Väga olulise kaalukeele osariigi Georgia demokraatide juhitud maakonnad pikendasid ilma ette teatamata eelhääletuse aega.
  • Pennsylvania osariigis suletakse regulaarselt valimisjaoskondi tunde enne ametlikku aega ja nii ametiisikutena esinevad aktivistid kui päris ametiisikud ajavad inimesi hääletamiselt minema.
  • Pennsylvania osariigi Lancasteri linnas leiti 2600 sama käekirja ja markeriga täidetud hääletussedelit. 
  • Pentagon muutis sõdurite jaoks hääletamise keerulisemaks.
  • Arizona osariigi trükikoda, mis töötab demokraatide heaks, tabati tuhandete Pennsylvania osariigi hääletajate registreerimiste ja hääletussedelite võltsmiselt. Kohus langetab otsuse alles peale valimisi.
  • USA Demokraatliku Partei häälekandja ja süvariigi propagandaharu New York Times avaldas ulatusliku ülevaate, kuidas YouTube (sic!) ei tsenseeri konservatiive ja lubab neil "väärteavet" levitada.
  • Demokraatide valimiskampaania vabaühendus (PAC) AllVote, mida rahastab teiste hulgas miljardär Reid Hoffman, saadab inimestele eksitavaid sõnumeid valimisjaoskondade asukohtade ja nende lahtiolekuaegade kohta. 
  • Valimisjaoskonna mustad naistöötajad tungisid vanemale valgele meeshääletajale kallale, kuna ta kandis Trumpi toetusele osutava kirjaga "Lets go Brandon" – tähendab kaudselt "Joe Biden, mine metsa" – mütsi.
  • Väga suur osa korporatistlikust meediast korrutas ja märkimisväärne hulk korrutab tänaseni, et Trump tahab saata Dick Cheney'i tütre Liz Cheney'i hukkamisele. Nii, nagu isa, on ka tütar nn neocon ja Trump ütles, et Liz Cheney'i peaks ise osalema neis mõttetutes sõdades, kuhu ta noored mehed surema saadab.
  • Elon Musk julges toetada Donald Trumpi. Kui enne seda oli ta korporatistliku riigi ja meedia silmis progressistliku pooljumala staatuses, siis nüüd on ta "Putini parim relv".
  • Saksamaa nädalakiri Spiegel nimetas Muski "rahvavaenlaseks number kaks" (esimene on Trump). Kui mõne suure riigi kaalukas väljaanne toetaks Trumpi, oleks tegemist USA valimistesse sekkumisega.
  • Ühendkuningriigi Tööpartei saatis maksumaksja raha eest sadakond aktivisti USA-sse Harrise heaks kampaaniat tegema. Kohus pole selle käigu kohta arvamust avaldanud, kuid tegemist on tõenäoliselt ebaseadusliku USA demokraatiasse sekkumisega.
  • Wikipedia, mis on vasakäärmuslaste ettevõte ja üks enimkasutatavaid teabeallikaid, kuulutas käesoleva aasta septembris "trumpismi" fašistlikuks liikumiseks.
  • Sotsiaalmeedias ringlevad videod, milles väidetakse, et erinevad demokraatide heaks töötavad vabaühendused-organisatsioonid maksavad Kamala Harrise poolt hääletamise eest 200 dollarit.

Suurem osa eelpoolsetest viipadest on osutused X-i postitustele, mille kommentaaridest leiab ohtralt tõestusmaterjali, kinnitusi, selgitusi ja osutusi sarnastele juhtumitele.

Trump ja tema toetajad osutavad, et nad ei konkureeri demokraatidega, vaid olemuselt totalitaristliku/kõikehõlmava süsteemiga, kuhu on kaasatud nii kõik valitsuse kolm haru, korporatistlik meedia kui valimiste taristu.

Millised on valitsuse kolm haru? Pilt: ilmavõrgumeem/X

Alljärgnevalt on välja toodud kolm ametlikku tõika 2020. aasta Ameerika Ühendriikide presidendivalimiste ajast, mille Joe Biden võitis süvariigi ametlike andmete kohaselt kuskil 70 000 häälega (valijameeste jagunemise tähenduses). Valimisjaoskondade sulgemiste järel "leiti" öösel lisaks, erinevates kaalukeele osariikides sadu tuhandeid kuni miljon Bidenit toetavat kirja teel saabunud hääletussedelit. Mitte keegi pole kunagi saanud USA presidendivalimistel nii palju hääli kui üdini korrumpeerunud, seniilse ja äbara Bideni ning tühjusest kõmiseva peaga, ennast "ülesse maganud", Kamala Harrise tandem.


Lisaks viskas Pennsylvania osariigi Philadelphia suurlinna valimiskomisjon toona häälte lugemise juurest välja OSCE vaatlejad.