Baptistikoguduse hoone seintele Californias, Chula Vistas soditi satanistlikud sõnumid peale seda kui koguduse pastor avaldas vastuseisu kohalikus raamatukogus toimuvale lastele suunatud transvestiitide lugemistunnile, vahendab LifeSiteNews.

10. septembril toimus Californias, Chula Vista avalikus raamatukogus transvestiitide lugemistund lastele vanuses 3 kuni 8 aastat. Kohaliku baptistikoguduse pastor Amado Huizar avaldas lugemistunni toimumisele valjuhäälset vastuseisu ja algatas petitsiooni, millega kutsus üles lugemistundi tühistama või seda üle viima eraomanduses toimumiskohta.

Ürituse toimumise ajaks oli petitsioonile kogunenud üle 500 allkirja. Sellele järgnevalt sodisid vandaalid spreivärvidega koguduse välisseintele muuhulgas „Lutsifer“, „Saatan“, „põrgu kuningas“ ja pentagrammi. Süüdlased on seni leidmata, kohalik politsei pastori avalduste ja vandalismi vahel seost ei leidnud.

Kohaliku kogukonna liikmed pastori juhtimisel olid vastu üritusele, millel 3–8 aasta vanustele lastele loevad raamatut ette drag-kostüümides transvestiidid. Avalikes raamatukogudes toimuvaid üritusi on kohalike võimude toetusel korraldatud nii mitmetes teistes Ameerika linnades kui ka Euroopas. Enamasti leidub ka märkimisväärne hulk lapsevanemaid, kes ise oma lapsed üritustele kohale toovad.

„Meie sõnum on: see ei ole vanusekohane. Need on lapsed vanuses kolm kuni kaheksa aastat. See ei ole kohane asukoht. See on avalik asutus. Ja need ei ole kohased sõnumikandjad. Ei ole põhjust, miks peaks transvestiit lastele ette lugema.“ ütles pastor Huizar.

Lugemistunnid on veel probleemsemad olukorras, kus homoseksuaalne käitumine korreleerub olulisel määral seksuaalse traumaga lapsepõlves ja mitu lugemistundides osalenud transvestiiti on lasteahistamises süüdi mõistetud.

Vaata kaadreid ühest sellisest lugemistunnist ülal.

Koostas Oto Tuul