Vaktsineeri! Covid-propaganda Arkadi Popov. Fotomontaaž: Objektiiv

2020. aasta suvel valmistas USA tippülikool Yale, koostöös tõenäoliselt "kõige jubedamate julgeolekuasutustega", ette nügimise kava, kuidas maailm alates Ühendriikidest ära vaipsüstida.

Mike Benz on Ameerika Ühendriikide endine riigidepartemangu ametnik, kellest tänaseks on saanud sõnavabaduse eestvõitleja. Tema ühismeedia järgijate hulgast leiab näiteks nii Kash Pateli, Elon Muski, Tucker Carsloni kui suure hulga teisi mõjukaid isikuid. Benz on meediamaailmas tõenäoliselt üks edukamaid korporatistliku süvariigi nurjatuste valguse kätte tirijatest. 

Tema vaatevälja sattus Yale'i ülikooli 2020. aasta suvel alustatud uuring, mille käigus üritati välja selgitada, milliste sõnumitega on kõige tõhusam sundida inimesi Covidi vastu "vaktsineerima".

Yale'i ülikool on maailma tippülikoolide pingereas 10. kohal. Ameerika Ühendriikides on ülikoolid nii õppe- kui teadusasutused ja Yale on (oli?) neist üks silmapaistvamaid. Benzi sõnul on Yale'i näol tegemist Luure Keskagentuuri (CIA) "ülikoolimaailma superkeskusega", mis aitab julgeolekutöötajatel muuhulgas välja selgitada, kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi. Kõnealune ülikool teeb tema sõnul sealjures koostööd "julgeolekuasutustest kõige jubedamatega". 

Meditsiiniuudiste kanali MedPath 2020. aasta 2. juuli uudisest võib lugeda, et Yale'i ülikool hakkab korraldama "COVID-19 vaktsiinisõnumite" teemalist uuringut. Esimene Covidi surm registreeriti Ameerika Ühendriikides 2020. aasta veebruaris. Mais avalikustas president Donald Trump projekti "Operatsioon Warp-kiirusel". Novembris üllitasid Moderna ja Pfizer-BioNTech esimesed ametlikud Covidi süstiainete teated ja detsembris kinnitasid, et nende modRNA ainete tõhusus Covidi vastu on vähemalt 90 protsenti. Ehk ulatusliku ja kalli uuringu alguse aega ja selle nimetamist Covid-19 vaktsiinide teemaliseks võib pidada uskumatult ettenägelikuks.

Yale'i arsti-, rahvatervise-, õendus- ja majandusteadlaste, politoloogide ning ülikooli juures tegutseva mõttekoja Maailmatervise Instituudi teadurite koostöös katsetati kontrolli-, lähte- (vaktsiinide turvalisus ja tõhusus), isikuvabaduste-, majandusvabaduse-, omakasu-, kogukonnakasu-, majandusliku kasu-, süü-, häbistamise-, viha-, usalda teadust- ja mittejulguse (kui julged on eesliini töötajad ja inimesed lubades ennast süstida on sama tublid) sõnumeid. Uuringus osales 4000 inimest, kes jagati 12 "harusse". Üks neist "harudest" oli  "platseebo" elik kontrollsõnumi grupp, milles Covidi "vaktsiinid" olid asendatud lindude toitmisega. 

Inimkatsete tulemusel kuulutati võitjaks süütunde tekitamise- ja häbistamise sõnumid. Aasta hiljem avalikustati sel teemal teadusuuring.

Kõik osutatud võtted kuuluvad massiformatsiooni psühhoosi korraldamise arsenali.

Bill ja Melinda Gatesi Sihtasutus investeeris 2019. aasta septembris 55 miljonit dollarit biotehnoloogia ettevõttesse BioNTech, mis on Pfizeri modRNA geeniteraapia aretaja. Moderna modRNA "vaktsiin" oli väidetavalt valmis juba 2020. aasta jaanuaris ja selle inimkatseid hakati korraldama veebruaris. Bill Gates mõtles koos äripartneritega 2020. aasta jaanuariks – ajaks, kui räägiti alles Hiina Rahvavabariigi kopsupõletiku puhangust – välja Covidi režiimi ja vaipsüstimise juhtraamistiku, millise sunni oma haldusalas kehtestasid nii Maailma Terviseorganisatsioon, Euroopa Liit kui suur osa riikidest.  

Yale'i Ülikool on teinud CIA eelkäija Strateegiliste Teenuste Ameti (Office of Strategic Services; OSS) ja Luure Keskagentuuriga koostööd vähemalt 1940. aastatest. Külma sõja ajal aitasid selle instituudid ja mõttekojad koostada kavasid, kuidas paremini tõrjuda "punast ohtu". Yale'i juhtkonnas on alati inimesed, kes otsivad üliõpilaste seast agentuurile töötajaid. Yale'i on lõpetanud kolm CIA direktorit. Kui 1960-ndate kodanikuõiguste "revolutsioonide" järgselt CIA ja ülikooli suhted jahenesid, siis peale 2001. aasta 9. septembrit said need uue hingamise. 

Luure Keskagentuur, ravimitööstus ja sõjatööstuskompleks on "voodikaaslased" vähemalt alates 1950ndatest aastatest ja üks nende legendaarsemaid sigitisi on projekt, mis kandis nime "MKUltra". Kaks viimast on erasektori poolelt suurimad teadustegevuse rahastajad.

Yale'i uuring toetub loendamatule arvule varasematele inimeste mõjutamise teemalistele teadustöödele, kuid selle tulemused kujutavad mustrit, mida järgisid tõenäoliselt pea kõik (vähemalt läänemaailmas) Covidi aja nügimise-teadlased ning -eksperdid.

2011. aastal korraldas CIA Pakistanis Osama Bin Ladeni tabamise eesmärgil valelipu hepatiit B paanika, jagas laiali vaktsiinid ja arstid-õed käisid ukselt-uksele inimesi süstimas ning nende geeniproove kogumas.

CIA haldab riskikapitali-vabaühendust In-Q-Tel, mille üheks raha paigutamise huviks on biotehnoloogia. 

Andmeanalüütiku Edward Dowdi tagasihoidlikul hinnangul viisid Covidi süstiained maailmas hauda 7 kui 15 miljonit inimest.

Toimetas Karol Kallas