Biden pakkus rahu eest Venemaale 20% Ukraina territooriumist
Neue Züricher Zeitung (NZZ) kirjutas käesoleval nädalal, et sai kahelt sõltumatult allikalt infot selle kohta, et Biden pakkus Venemaale rahu eest 20% Ukraina territooriumist.
Neue Züricher Zeitung (NZZ) kirjutas käesoleval nädalal, et sai kahelt sõltumatult allikalt infot selle kohta, et Biden pakkus Venemaale rahu eest 20% Ukraina territooriumist.
Twitteri paljastuste kaheksandas osas kireldab ajakirjanik Matt Taibbi, kuidas koos FBIga osalesid kasutajate sisu tsenseerimises eesotsas CIA ja riigidepartemanguga paljud teised USA valitsusinstitutsioonid ning kuidas riiklik tsensuuriprogramm puudutas kõiki vähegi suuremaid tehnoloogiaettevõtteid.
Ühendkuningriigi ajakirjanik James Delingpole selgitab oma Substacki kanalis, et tänaste hullumeelsete kriiside valguses ei tohiks võimalust, et need on ulatuslike päris vandenõude tulemus, kergekäeliselt kõrvale heita.
Viimase kahe kuu jooksul on nii Ameerika Ühendriikide Luure Keskagentuur kui armee üllitanud värbamisreklaame, mis on küllastunud homoseksualismist ja kriitilisest rassiteooriast.
USA Esindajatekoja luurekomitee vabariiklased süüdistavad luureagentuure ebaseaduslikus sisepoliitikasse sekkumises, kirjutab ajakirjanik Glenn Greenwald Substackis.
Endine Luure Keskagentuuri direktor John Brennan säutsus reedel Twitteris oma unistusest, et kui Joe Biden oleks USA ja Aleksei Navalnõi Venemaa president, seisaks maailm silmitsi seninägematu rahu, jõukuse ja turvalisusega.
Värskelt avalikustatud CIA eksjuhi John Brennani märkmed näitavad, et ta andis 2016.
Endine CIA Moskva osakonna juht Daniel Hoffman leiab, et USA luureorganisatsioonide senine arvamus, nagu oleks Venemaa soovinud 2016.
17 aastat Frankfurter Allgemeine Zeitungi poliitikatoimetajana töötanud Udo Ulfkotte raamat "Ostetud ajakirjanikud" pakub haruldase sissevaate peavoolumeedia telgitagustesse, purustades samal ajal müüdi sõltumatust ja objektiivsest ajakirjandusest, tõdevad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates "Fookuses".
Pärast kindral Qasem Soleimani atentaati USA presidendi Donald Trumpi korraldusel ning Iraani sümboolset kättemaksurünnakut on kaks riiki jõudnud sisuliselt geopoliitilisse patiseisu, mis võimaldab loodetavasti vaenupoolte vahelist konflikti esialgu pigem deeskaleerida, leiab majandusteadlane ja endine USA aserahandusminister dr Paul Craig Roberts.