Hillary Clinton ja Donald Trump valmistumas teledebatiks. Foto: John Locher, AP/Scanpix

Eesti väljaanded kajastavad õhinal lääne vasakliberaalse peavoolumeedia pahameelt Donald Trumpi ebaviisakate väljaütlemiste, solvangute või labasuste pärast, kuid milline on Trumpi sõnum oma valijatele? Esitame noppeid Trumpi kõnest.

Ei ole midagi sellist, mida poliitiline ladvik ei teeks – ei ole valet, mida nad ei ütleks, et hoida üleval oma prestiiži teie arvelt. Ja see just toimubki. Washingtoni valitsussüsteem ja finantskorporatsioonid, mis seda finantseerivad, eksisteerivad ainult ühel põhjusel – kaitsta ja teha rikkamaks iseennast. Süsteemil on nendel valimistel triljonid dollarid vaekausil. Näiteks, üheainsa majanduslepingu puhul, mida nad soovivad sõlmida, on küsimus miljarditest dollaritest, mida kontrollivad mitmed maad, firmad ja lobistid. Need, kellel on mõjuvõimu Washingtonis ja kellel on rahvusvahelisi huvisid, on liitunud nende inimestega, kes ei mõtle teie huvide peale. Meie kampaania on nende jaoks selline tõeliselt ähvardav oht, millist nad ei ole varem näinud.

Meil ei ole küsimus tavalistest valimistest. Siin on küsimus meie tsivilisatsiooni ajaloo ristteest, kus me otsustame, kas meie, kodanikud, saame võimu oma valitsuse üle või ei. Poliitiline süsteem, mis üritab meid peatada, on see sama seltskond, mis vastutab meie katastroofilise kaubandusleppe eest, massilise illegaalse sisserände eest ning majandus- ja välispoliitika eest, mis on imenud meie maa kuivaks.

Nende jaoks on see sõda ja nende jaoks ei ole ükski meetod keelatud. See on võitlus meie maa ellujäämise eest. Uskuge mind. Nende valimistega otsustatakse, kas me oleme vaba maa või on meil vaid illusioon demokraatiast, kus meid valitseb vaid üks käputäis inimesi, kes mädandavad poliitilist süsteemi. Süsteem on mäda. See on reaalsus. Teie teate seda, nemad teavad seda, mina tean seda ja suures plaanis teab seda kogu maailm. Süsteem ja seda abistav meedia kontrollivad seda maad, nippidega, mis on väga hästi tuntud.

Ükskõik keda, kes heidab nende võimule väljakutse, võib sildistada seksistiks, rassistiks, ksenofoobiks ja moraalilagundajaks. Nad ründavad sind. Nad laimavad sind. Nad üritavad hävitada sinu karjääri ja perekonda. Nad üritavad hävitada kõike, mis sul on, kaasa arvatud sinu maine. Nad valetavad, valetavad, valetavad ja seejärel teevad nad midagi veel hullemat. Nad teevad ükskõik mida neilt nõutakse. Clintonid on kurjategijad. Jätke see meelde. Nad on kurjategijad. Meie võimas tsivilisatsioon siin Ameerikas ja muu tsiviliseeritud maailm on jõudnud otsustava hetkeni. Nägime seda Britannias, kui nad hääletasid end vabaks maailmavalitsuse alt, ülemaailmsest majanduslepingust ja globaalsete immigratsioonilepingute küüsist, mis on hävitanud nende enesemääramisõiguse ning hävitanud ka mitmed maad. Ent maailmapoliitika võimsaim keskus on siin, Ameerikas. Ja see on meie korrumpeerunud poliitiline süsteem, mis toimib suurima jõuna radikaalse globalismi taustal tööd tegevate inimeste orjastamisel. Nende majanduslikud ressursid on praktiliselt piiramatud. Nende poliitilised ressursid on piiramatud. Nende meediaressurssidega on võimatu võistelda. Ja olulisim… nende moraalituse sügavusel ei ole põhja.

Vaata videost:

https://www.youtube.com/watch?v=JK_mdxzNKYI