Foto: Piqsels

Pfizeri üks juhtidest tunnistas Euroopa Parlamendi ees esinedes, et enne nende mRNA vaktsiini turule paiskamist ei uuritud, kas ja millisel määral see takistab viiruse edasikandumist. 

Ühe maailma tuntuma ravimiettevõtte Pfizer rahvusvaheliste arenenud turgude valdkonna presidendi Janine Smalli tõdemusest järeldub, et Covid-19 piirangute ja vaktsiinipasside süsteem oli rajatud valedele. 

Ilmavõrgus teeb ilma Hollandi konservatiivse Euroopa Parlamendi saadiku Rob Roosi pöördumine, milles ta paljastab suure Covid-19 vastu vaktsineerimisega kaasas käinud vale, et see aitab peatada viiruse leviku ja saavutada "karjaimmuunsuse".

Roosi pöördumise tõlge:

[Meile räägiti,] et kui te ennast ära ei vaktsineeri, siis te olete ühiskonna vaenlased. Hollandi pea- ja terviseminister rääkisid meile, et te peate ennast vaktsineerima mitte ainult enda, vaid ka teiste ja kogu ühiskonna nimel. Tänaseks on selge, et selline väide on täielik jama. 

Euroopa Parlamendi [Covidi erikomitee] ees esinedes tunnistas üks Pfizeri direktoritest, et enne tolle [Covid-19 mRNA] vaktsiini müüki paiskamist ei uuritud vähemalgi määral, kas see aitab tõkestada viiruse levikut. 

Selline tõdemus tühistab kogu Covid-19 vaktsiinipasside seadusliku aluse. Nende vaktsiinipasside, mis tõid kaasa tohutu ametkondliku tagakiusamise, mille käigus inimesed kaotasid ligipääsu ühiskonna tähtsatele osadele.

Minu arust on see šokeeriv ja isegi kriminaalne.

[Pöördumises esitatakse katkend Euroopa Parlamendi Covidi komitee kuulamiselt, kus Roos esitab Smallile küsimuse.]

Kuid teile proua Small on mul järgmine lühike küsimus. Ma esitan selle arusaamatuste vältimiseks inglise keeles.

Kas Pfizeri Covidi vaktsiini testiti enne turule paiskamist viiruse ülekandumise peatamise osas? Kui seda ei tehtud, öelge see palun selgelt välja. Kui seda tehti, kas te olete valmis jagama neid andmeid meie komiteega? Ma soovin otsest vastust: "jah" või "ei". Ma ootan seda. Tänan teid [vastuse eest].

Small vastas: "Mis puutub teie küsimusse meie teadmiste kohta enne [vaktsiini] turule paiskamist, kas [vaktsiin] peatab immuniseerimise (immunization), siis me ei teadnud seda." 

[Siinkohal ajas Pfizeri esindaja tõenäoliselt sõnad segamini ja soovis "immuniseerimise" asemel öelda "viiruse ülekandumine" (transmission). Samuti ei saa välistada võimalust, et Small ütles kogemata välja oma varjatud teadmistele toetuva koleda tõe ja Pfizer ei välistanud enne oma mRNA vaktsiini turule toomist võimalust, et see hoopis peatab immuniseerimise ehk inimesed kaotavad vaktsineerimise järel kaitse Covid-19 vastu.]

"Ei! Need, emm, saage aru, me pidime päriselt liikuma teaduse kiirusel (sic!) ja saama tegelikult selgeks, mis turul toimub."

[Jätkab Roos:]

See on skandaalne. Üle maailma sunniti miljoneid inimesi ennast vaktsineerima toetudes müüdile, et "seda tehakse teiste jaoks". Tänaseks on saanud sellest odav vale. See vale tuleb paljastada.

Palun jagage seda videot.

Peale Euroopa Parlamendi kuulamist esines Roos Ameerika Ühendriikide ühe populaarsema saatejuhi Tucker Carlsoni jutusaates Tucker Carlson Tonight, kus selgitas oma pöördumist:

"Sellel [Smalli tunnistusel] on märkimisväärsed tagajärjed. Maailma riikide valitsused sundisid miljoneid inimesi ennast vaktsineerima väitega, et nad peavad tegema seda oma vanaema heaks. Täiesti terveid noori inimesi sunniti valeväidetele toetudes tegema seda süsti. 

Me e valitsusele meeldib rääkida institutsionaalsest diskrimineerimisest. See [vaipvaktsineerimine] oli tõeline ametkondlik diskrimineerimine. Paljudes riikides, nagu Ameerika Ühendriikides ja Itaalias [samuti Eestis], kehtestati teatud ametitele vasktiinisund. Paljud inimesed kaotasid oma põhimõtete tõttu töö, elatise ja ettevõtted. Austrias isegi vangistati vaktsineerimata inimesed kodudesse. Valitsus pani vaktsineerimata inimesed sõna otseses mõttes koju vangi. Kõik see toetus ideele, et vaktsineerimine aitab hoida ära viiruse edasikandumise. Sest kui see nii ei oleks, siis miks on vaja inimesi ühiskonnast eraldada?

Tänaseks on tõestatud, et tegemist on suure valega. Isegi Pfizeri rahvusvaheliste arenenud turgude valdkonna president tunnistab, et ei ole teaduslikku tõestust, et vakstineerimine aitab viiruse leviku peatada. Minu arust on see meie aja üks suuremaid skandaale. Selle [vaipvaktsineerimise] eest vastutavad poliitikud saavad vihaseks kui inimesed seda aega meenutavad, kuid mina ei unusta, mida nad tegid miljonitele inimestele. Kui meil on demokraatia, siis keegi peab selle eest vastutama ja ma nõuan seda."

USA vabariiklastest senaatorid on lubanud peale novembris toimuvaid vahevalimisi ravimitööstuse juhid Covid-19 vaktsiinidega korda saadetud kuritegude ja valede eest vastutusele võtta. 

Eesti eelmine Covid-19 teadusnõukoja esinaine ja üks Eesti silmapaistvamaid Covid-19 vaipvaktsineerimise eestkõnelejaid Irja Lutsar avaldas 2021. aasta 8. augustil Eesti Rahvusringhäälingu uudisteportaalis arvamusloo, mis kandis pealkirja: "Vaktsiinid on efektiivseim võimalus pandeemiast väljumiseks". 

Arvamusloos nimetab Lutsar mRNA vaktsiine "õnneks", väidab, et nende tõhusus küündib teatud juhtudel pea 100-protsendini, tõsised vaktsineerimise kõrvalnähud on "üliharvad" ja võimalik on saavutada karjaimmuunsus, milleks on vaja vaktsineerida ühiskonnast 80–90 protsenti. 

Uudise kirjutamise ajal on Roosi pöördumist vaadanud 11 miljonit inimest.

Toimetas Karol Kallas