Fookuses eri: Urmas Viilma “ristiinimese valimiskompass” on masendavalt primitiivne ja võimutruu

“Fookuses” erisaates vaatlevad Markus Järvi ja Varro Vooglaid EELK peapiiskopi Urmas Viilma “ristiinimese valimiskompassi”, mille koostamise kriteeriumid ja meetod on primitiivsed ning lõpptulemus võimutruu. 

6. veebruaril ehk vähem kui kuu aega enne riigikogu valimisi avaldas Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku peapiiskop Urmas Viilma enda koostatud valimiskompassi, mis hindab 5. septembril 2018 saadetud Eesti Kirikute Nõukogu (EKN) dokumendis „Eesti Kirikute Nõukogu ettepanekud erakondadele seonduvalt 2019. aasta Riigikogu valimistega“ sisalduvate põhimõtete esindatust erakondade valimispogrammides.

Erakondade pingerida juhivad Keskerakond ja Isamaa. Kolmandal kohal on sotsialistid. Eelviimasel positsioonil olevat EKRE-t lahutavad kolmandal kohal olevatest sotsialistidest veel Reformi- ja Vabaerakond.

Viilma poolt “Ristiinimeste valimiskompassina” esile toodud pigerida. Allikas: Urmas Viilma Facebooki leht

Fookuses erisaates pakume Viilma “ristiinimese valimiskompassile” oma hinnangu.

Vaadake lisa videost!

Repliik: võimutruu kompass

SAPTK Eesti Kirikute Nõukogule: kutsugem kristlasi toetama kandidaate, kes toetavad kristlikke põhimõtteid

KAMPAANIA JÕUDIS EESMÄRGINI!

Täname siiralt kõiki toetajaid!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees ja portaali Objektiiv tegevtoimetaja. Ta on katoliiklane, hariduselt jurist, abielus ning seitsme lapse isa.