Saates “Fookuses” räägivad Markus Järvi ja Varro Vooglaid professor Tapio Puolimatka raamatust “Ühiskondlik eksperiment lastega”, mille Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks hiljuti välja andis.  

Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks andis eelmisel nädalal välja Soome kasvatusteadlase ja Jyväskylä ülikooli professori Tapio Puolimatka raamatu “Ühiskondlik eksperiment lastega”, milles käsitletakse erinevatele teadustöödele tuginedes fakti, et laps vajab isa ja ema ning tema tasakaalukaks arenguks on vaja mõlema eri soost vanema kohalolu. 

Alates Nõukogude Liidu perepoliitikast, mis seadustas abielulahutuse ja üsasisese lapsetapu, on aga lastest saanud kõikide ülejäänud inimeste õigustest ette ja taha rääkivas liberaalse demokraatia režiimis kõige haavatavam inimrühm.

Varro Vooglaid ja Markus Järvi arutlevad Puolimatka raamatu kesksete teemade üle.

Täna 6. veebruaril kell 18:00 toimub Tallinnas, Hopneri maja Diele saalis professor Tapio Puolimatka raamatu “Ühiskondlik eksperiment lastega” esitlus, kuhu huvilised on teretulnud.

SAPTK saadab raamatust vähemalt ühe eksemplari ka kõigile koolidele, lasteaedadele ja ülikoolidele Eestis. Samuti saadetakse raamat ka paljudele riigikogu ja valitsuse liikmetele, juhtides nii tähelepanu, et abielu ja perekonna institutsiooni austamise läbi garanteeritakse ka lastele nende õigus emale ja isale.

Vaadake lisa saatest!