Kaikaga. Foto: Scanpix

Antifa ja teised vasakradikaalsed rühmitused on otsustanud alustada homme ehk laupäeval, 4 novembril, protestimiitingute seeriaga, mis “ei lõpe enne, kui Trumpi ja Pence’i režiim on võimult kõrvaldatud.”

Varjamatult vägivallale avatud Antifa on USA sisekaitseministeeriumi kinnitusel tegelenud siseriikliku terrorismiga, vahendab ZeroHedge.

Nagu teatab Antifa ühel oma veebilehekülgedest, “koguneme me 2017. aasta 4. novembril suuremate ja väiksemate linnade väljakutele üle kogu maa, hakatuseks mitmete tuhandete kaupa, kes deklareerivad, et kogu see režiim on ebaseaduslik ning me ei lõpeta enne, kuni täidetakse meie ainus nõudmine: See Õudusunenägu Peab Lõppema: Trump/Pence’i Režiim Peab Lõppema!

Meie protestid peavad iga päeva ja iga ööga kasvama – tuhandetest saavad sajad tuhanded, ning siis miljonid – et otsustavalt tegutseda ning panna piir sellele tõsisele ohule, mida Trump/Pence’i režiim kogu maailmale kujutab.”

Ülestõusu õhutajate “teod saavad peegeldama [selliseid] väärtusi nagu respekt kogu inimkonna vastu ja [sellise] maailma vastu, mida me tahame.”

Laupäeval algava ülestõusu kogunemiskohtadena on liikumise veebilehel kirjas järgmised linnad:

Austin
Atlanta
Boston
Chicago
Cincinnati
Cleveland
Honolulu
Indianapolis
Los Angeles
Minneapolis
New York City
Omak
Philadelphia
Pittsfield
Portland
Salem
San Francisco
Seattle
Tucson

Teadaolevalt õigustab Antifa “vägivalla kasutamise vajalikkust” võitluses autoritaarsusega ning “jõu kasutamine on lahutamatu osa nende poliitilisest filosoofiast.”

Samal ajal on kommunismiohvrite mälestusfond (Victims of Communism Memorial Foundation – VOCMF) uuringu valguses selgunud, et pooled nn milleeniumilapsed Ameerikas tahavad sotsialismi.

Konkreetsemalt tahavad 44 protsenti neist sotsialismi ning lisaks 7 protsenti kommunismi.

Nagu näitas hiljutine küsitlus, ei tea noored ameeriklased aga ilmtingimata, mida sotsialism tähendab.