Objektiiv jätkab tegevust ja meie jõulukampaania eesmärgiks on koguda järgmise poole aasta tegevuskuludeks 75 000 eurot. Kui Te peate meie portaali oluliseks, siis toetage Objektiivi oma annetusega, kutsub üles Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi.

Hea Objektiivi lugeja ja toetaja!

On taas aeg kutsuda Teid osalema Objektiivi jõulukampaanias, mille abil meie portaal rahastab oma tegevust järgmise poolaasta jooksul.

Eesolev poolaasta tõatab tulla sündmusterohke ja huvitav, kuna otsustasime ühes minu hea sõbra ja kolleegi Varro Vooglaidiga kandideerida kevadistel riigikogu valimistel. 

See on otsus, mis kahtlemata mõjutab ka Objektiivi tulevikku, sest kui ma osutun valituks, pean loobuma Objektiivi peatoimetaja ametist. Kahte asja korraga pole võimalik hästi teha. Vähemalt minul mitte. 

Objektiivi töö peab aga igal juhul mitte ainult jätkuma, vaid me peame oma tööd endisestki tõhustama. Igatahes, kui ma tõepoolest peaksin osutuma valituks parlamenti, on Objektiivi meeskond valmis ja meie portaali töö võib jätkuda tõrgeteta. 

Jah, Objektiiv kaitseb jätkuvalt kõigi inimeste põhiseaduslikke õigusi, kodanikuvabadusi ja eelkõige sõnavabadust ning seisab loomuseaduse aluspõhimõtete eest, osutades väsimatult ohtudele, mida inimnäolise ühiskonna lammutamiseks plaanib ette võtta globalistlik revolutsioon.  

Me seisame väärikalt eraomandi loomuseadusliku õiguse eest ning seisame vastu inimeste röövimisele uuskommunistliku rohepoliitika abil. Me seisame meie kultuuri aluseks olevate ja tõeses traditsioonis juurduvate põhimõtete eest. Me seisame mehe ja naise abielule rajaneva perekonna ja inimelu kaitsel hullumeelse soo- ja homoideoloogia rünnakute eest.

Ükski meie põhimõte, millele toetudes kümme aastat tagasi rajasime Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks ja seitse aastat tagasi Objektiivi, ei muutu. Need pole muudetavad, kuna nad juurduvad tões. Tõde ei põle aga tuleski. 

Kandideerides riigikokku EKRE nimekirjas pole mina ega Vooglaid astunud erakonna liikmeks. Objektiiv säilitab endiselt sõltumatuse nii erakondadest kui ka riiklikust rahastusest.

Objektiiv pole kordagi palunud ega ka saanud valitsuselt mitte ühtegi eurot, sest sõltumatuse ideaali väärtustava portaalina tahame sõltuda üksnes meie lugejate ja toetajate panusest.

Usun siiralt, et Objektiiv on tõestanud ennast vabaduse ja tervemõistuslikkuse häälena Eesti ühiskonnas. Seda tööd saame me jätkata ja tõhustada Teie abiga, hea Objektiivi toetaja.

Hea lugeja, pöördun seega Teie poole palvega, mis on saatnud meie tegevust juba seitse aastat: kui Te peate meie portaali oluliseks, siis toetage Objektiivi täpselt sellisel viisil ja sellise summaga, nagu on Teile jõukohane! Eriliselt tänuväärne on loomulikult see, kui teete meie portaali toetuseks püsiannetuse.  

Objektiivi jõulukampaania eesmärgiks on koguda järgmise poole aasta tegevuskuludeks 75 000 eurot. 

Ma olen kindel, et hoolimata üha raskemast majanduslikust olukorrast suudame teie kõikide abil selle eemärgi saavutada ja ning isegi ületada.

Minu siiras tänu Teile toetuse eest! Soovin Teile ning Teie lähedastele rahulikku advendiaega ja rõõmsat jõuluootust!

Markus Järvi
Objektiivi peatoimetaja