Silt: Objektiiv


Jüri Kotšinev: kümme aastat ja igavik

Igaüks saab ise otsustada, kas oli parem elada XV sajandi Inglismaal, kus tuli oma valitsemise õiguste eest võidelda jala või ratsa, mõõga või sõjanuia ning sõjahaamriga või muutuda XXI sajandil elades sootuks, rassituks ning rahvuseta isendiks, kes saab mageda vegeteerimise tingimustes liikuda seinast seinani ja hommikusest äratusest õhtusöögini, kirjutab sõjaajaloolane Jüri Kotšinev.

PEATOIMETAJA VEERG ⟩ Markus Järvi: miks me Objektiivi teeme?

Ma arvan, et kõige lihtsam vastus on see, et me ei oska teistmoodi. Me ei oska ja ei taha asendada fakte suhtekorraldusliku narratiiviga, me ei oska müüa maha muutumatuid ideaale. Me ei oska ja ei taha valetada tuimalt ja ülbelt inimestele näkku, nii nagu seda on teinud Kaja Kallas ja tema valitsuse ministrid, tõdeb peatoimetaja Markus Järvi Objektiivi jõulukampaania üleskutses.

Varro Vooglaid: ERJK ei vasta esitatud küsimustele

Erakondade rahastamise järelevalve komisjon ei ole andnud vastust küsimusele, kas minu ja Markus Järvi osalemist Objektiivi saadetes saab kehtiva õiguse kohaselt käsitleda SAPTK poolse keelatud annetusena meile kui riigikogu valimistel osalevatele isikutele, osutab Varro Vooglaid, lisades et kui probleemi ei nähta, siis võib eeldada, et probleemi ei ole.

Leht 1 / 21