PALUN JAGAGE JA TOETAGE MEIE TÖÖD! Oleme loonud Objektiivi selleks, et seista vastu masside teadvust hävingu ja vale suunas kujundavale propagandarünnakule. Meil on üks suur eesmärk: paljastada revolutsiooni vale ning asetada selle kõrvale ülesehitav ideaal, sedastab portaali peatoimetaja Markus Järvi oma pöördumises.

Austatud Objektiivi lugeja, hea kaasamõtleja ja toetaja!

Aastal 1928 kirjutas nn avalike suhete ja meelsusloome pioneeriks peetud Edward Bernays oma teoses „Propaganda", kuidas masside teadvust domineerib ja suunab väga väike grupp inimesi. Bernays ei räägi sellest tõsiasjast üldsegi mitte taunivas toonis, vaid kiidab selle heaks ja pakub omalt poolt välja meetodi, kuidas masside ühismeelt veelgi oskuslikumalt suunata. 

„Masside harjumuste ja arvamuste teadlik, organiseeritud ja mõistlik manipuleerimine on demokraatliku ühiskonna oluline osa. Nendest, kes manipuleerivad ühiskonna nähtamatut mehhanismi, moodustub nähtamatu valitsus, mis on tõeline valitsev võim meie riigis. Meie meeli vormivad, meie maitseid kujundavad, meile sisendavad ideid ja meid valitsevad paljuski inimesed, kellest me pole kunagi midagi kuulnud. See on loogiline viis, kuidas meie demokraatlik ühiskond on kujundatud," kirjutab Bernays oma teose kuulsas sissejuhatuses.

Masside ühismeelt meisterdava nähtamatu valitsuse niidid lähevad ilmselt välja globalistliku ja revolutsioonilise eliidi kõige kurjematesse koridoridesse, ent nähtamatul valitsusel on siiski ka nähtavad ja avalikud organid: nendeks on meie riigi ühispartei moodustatud ja tänaseks juba avalikult kommunistlikku röövpoliitikat edendav valitsus ning nendelt raha saav ja neid toetav peavoolumeedia, mille koest ja lõimest jookseb läbi riikliku stratkomi muster.  

Meie oleme aga loonud Objektiivi selleks, et seista vastu masside teadvust hävingu ja vale suunas kujundavale propagandarünnakule. Meil on üks suur eesmärk: paljastada revolutsiooni vale ning asetada selle kõrvale ülesehitav ideaal.

Sel aastal oleme korduvalt paljastanud uuskommunistliku rohepöörde valesid. WHO tervisetotalitarismi ehitavate pandeemialepingute vastu oleme intervjuudes ja saadetes lasknud kõlada kodumaiste ja välismaiste ekspertide terve mõistuse häälel. Hiljuti vahendasime intervjuusid ja kõnesid SAPTK Elukultuuri Instituudi välinäituselt "Elu enne sündi", kus tunnistasime, et iga elu, eelkõige sündimata laste elu, on püha ja puutumatu. 

Iganädalaselt kommenteerime nii helis kui pildis poliitilisi sündmusi, seistes põhiseaduse, loomuseaduse ja tervete väärtuste kaitsel. Sellele lisaks nõuab kulutusi igapäevase uudistevoo ülalpidamine ja kaastööde avaldamine meie headelt kolumnistidelt. Loomulikult jätkame võitlust end millegipärast "liberaalideks" kutsuva ühispartei kava vastu "vihakõneseadusega" kehtestada Eestis sõnavabadust piirav tsensuur.

Kõige selle tegemiseks on meil vaja teie abi, head lugejad! 

Algav kevadkampaania on Objektiivi aasta kõige olulisem annetuskampaania, millega me rahastame portaali tegevust järgmisel hooajal. 

Selle tulemusest sõltub, kas saame jätkata tööd, mis on pea üheksa aasta jooksul läinud korda kümnetele tuhandetele püsilugejatele, kuulajatele ja vaatajatele ning tuhandetele, kui mitte kümnetele tuhandetele toetajatele.

Ikka ja jälle toonitan, et Objektiiv pole ei palunud ega ka saanud valitsuselt mitte ühtegi senti, kuna meie hindame sõltumatust ja vabadust. Me sõltume üksnes Teist, hea lugeja ja toetaja.

Ajad on kurjad ja valitsuse kommunistlik maksukirves röövib kodanikelt üha suurema osa sissetulekutest, ent sellest hoolimata palun, et toetaksite Objektiivi tegevust kevadkampaania raames sellisel viisil ja sellise summaga, nagu on Teile jõukohane!

Käesoleva kevadkampaania eesmärgiks on koguda järgmise poole aasta tegevuskuludeks vähemalt 75 000 eurot, mis kulub meie toimetajate tasustamiseks, stuudio ülalpidamiseks ja kaastööliste honorarideks.  

Vaba mõtte mahasurumine on ühispartei ja riikliku stratkomi plaanides jõulisemalt kui kunagi varem, ent meie oleme seisnud sellele vastu ja teie abiga teeme seda ka edaspidi.

Aidake meil Objektiivi edasi teha!

Südamlik tänu Teile toetuse eest!