Rakvere homofilmide festivali eestvedaja ja EELK Rakvere Kolmainu koguduse juhatuse liige Keio Soomelt. Foto: Facebook

Täna hommikul vahendasime uudist, et Rakveres LGBT-teemalist filmifestivali Festheart korraldavad inimesed saatsid riigikogu liikme Anti Poolametsa perele rõveda pildiga "jõulukaardi". Täna laekus sama sugune kaart ka Objektiivi toimetusele.

Kaardil, millel kuvatud pildil suudelvad teineteist käperdavad aluspesus mehed, on pandud kirja järgmine "pühadetervitus":

Armas Objektiivi pere!

Ilusat jõuluaega ja särtsakat uut aastat!

Veelgi särtsakamat koostööd edaspidiseks!

Festheart

Festhearti nimelise LGBT-teemalise filmifestivali korraldajate poolt Objektiivile saadetud "jõulukaart". Foto: Objektiiv

Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhatuse esimehe Varro Vooglaiu sõnul on siin tegu mitte lihtsalt labasuse, vaid järjekordse näitega sellest, kuidas homoaktivistid suruvad ühiskonnale oma eluviisi näkku.

"Homoaktivistid tavatsevad korrutada, et nad ei suru kellelegi midagi peale, vaid soovivad lihtsalt sallivust ja võrdseid õigusi. Aga millega meil siis siin tegu on, kui mitte oma eluviisi provokatiivselt teistele peale surumisega?" küsib Vooglaid, märkides seejuures, et ilmselgelt ei ole sellisel kaardil jõuludega vähimatki pistmist.

Tähelepanuväärselt on Festhearti näol tegu järjekordse homoideoloogiat propageeriva ettevõtmisega, mida rahastatakse maksumaksjate rahast. Maksumaksjate raha saamiseks on avalikku võimu survestatud koguni kohtu kaudu.

Festheartile maksumaksjate raha eraldamise innukaks pooldajaks on olnud aastaid ka EELK Virumaa praost Tauno Toompuu. Festhearti eestvedaja Keio Soomelt kuulub aga Toompuu poolt juhitud EELK Rakvere Kolmainu koguduse juhatusse.

Festheart terroriseeris perekond Poolametsa vulgaarse ja rõveda jõulukaardiga