EKRE fraktsiooni liige Anti Poolamets otsesaates Otse Postimehest. Foto: Scanpix

Homoaktivist Keio Soomelti poolt riigi helde rahastusega korraldatav LGBTI+ filmifestival Festheart terroriseeris Rakvere linnavolikogus festivali toetamise vastu seisnud riigikogu liikme Anti Poolametsa (EKRE) perekonda homoerootilise jõulukaardiga. Kaardi tõi postkastist koju nende koolist naasnud 9-aastane tütar.

"Täna ületasid perverdid igasuguse mõõdutunde. Mu 9-aastane tütar tõi koolist tulles postkastist ajalehed, mille hulgas oli kaart. Mul oli tükk tegemist, et seletada lapsele, miks meile saadetakse pesuväel suudlevate meeste pilt," väljendas homokaardi üle oma sügavat pahameelt pereema Evelin Poolamets.

"Millised on järgmised rünnakud mu pere suhtes?" küsib ta murelikult. "Kas tullakse mu akna taha liputama või hakatakse lapsele koolist tulles pornoajakirju kätte suruma?!"

Vulgaarse homoerootilise kaardiga soovitakse perekond Poolametsale homofilmifestivali Festheart korraldajate poolt mõnitavalt "rahulikku jõuluaega ja säravat uut aastat" ning ühtlasi ka "särtsakat koostööd edaspidiseks". Viimane pilge on adresseeritud aga eelkõige pereisa Anti Poolametsale, kes on seisnud Rakvere linnavolikogus jõuliselt homofilmifestivali rahastamise vastu avalikest vahenditest.

Pereema oli sunnitud oma 9-aastasele tütrele seletama, miks homoaktivistid neile sellise pesuväel suudlevate meestega jõulukaardi saatsid. Foto: Facebook

Hoolimata Rakvere linnavolikogu otsusest Festhearti linna eelarvest mitte toetada mõistis Tartu halduskohus festivali korraldaja MTÜ SevenBow kaebuse peale linnalt tagantjärele siiski 1500 eurot homopropaganda levitamiseks välja. Kokku on homofilmifestival riigilt praeguseks saanud aga juba üle 20 000 maksueuro.

Anti Poolamets: Rakvere linnavolikogu pole homolobi kummitempel

Seksuaalvähemuste esindajad pommitavad Rakvere volikogu agressiivsete ähvardustega

Homofilmifestivali Festheart üritusena reklaamitakse ka jumalateenistust Rakvere kirikus