Peter Paul Rubens: Saturn õgib oma poega, 1636. Fragment. Foto: Wkipedia

Ühendkuningriigis on puhkenud suurem arutelu kui poliitiliselt väga jõuline soomuutjate vabaühendus Stonewall teatas: "…teadus väidab, et juba kahe aastased lapsed saavad aru oma sooidentiteedist".

Ühendkuningriigi Stonewalli kodanikeühendus alustas 1989. aastal oma tegevust kui omasooiharate meeste ja naiste "õiguste" eest seisev vabaühendus, millest tänaseks on saanud Euroopa suurim "tähestikurahva" (LGBTQIA+ vms) esindusorganisatsioon. Organisatsioon täna enam omasooiharate meeste ja naiste õigustele niivõrd tähelepanu ei pööra, kuivõrd see on pühendunud inimeste, eriti laste, "soomuutmise" propagandale. 

Võrreldes 1989. aastaga on Stonewall jõudnud kaugele, selle poliitilise ja äriilma mõju on ületanud igasugused piirid ning seda võib pidada Ühendkuningriigi loodusseaduseid eirava progressiusuhulluse üheks peamiseks korraldajaks. Organisatsioon peab nõndanimetatud "mitmekesisuse tšempionite" edetabelit, mille kõrge koht on Ühendkuningriigi "viisakate" korporatsioonide, riigiasutuste ja erinevate organisatsioonide seas mingil põhjusel kõrges hinnas ja kus kõrge koha saamise nimel peab Stonewallile oma töötajate "mitmekesisuse" ajupesu eest maksma suuri summasid.  

Viimastel aastatel on Stonewalli maine hakanud küll kuhtuma, kuid selle mõjuvõim on jätkuvalt niivõrd hoomamatu, et inimesi, kes väidavad, et inimeste sugu ei saa muuta, peetakse "viisakate inimeste" seas tänaseni "äärmuslasteks".

Stonewalli "elava arutelu" põhjustanud sotsiaalmeedia postituses väidetakse:

Teadusuuringud väidavad, et juba kahe aastased lapsed saavad on trans-identiteedist aru. Paraku paljud lasteaiad ja koolid õpetavad ainult kahte ette-määratud sugu.

LGBTQ-kaasav ja -kinnitav haridus on kõigi noorte inimeste heaolu tagamiseks võtmetähtsusega!

Abieluvõrdsus toob kaasa laste soomuutmise

Üks põhjus, miks päris konservatiivide seas "abieluvõrdsuse" idee kandepinda ei leia, peitub asjaolus, et samasooliste abielu seadustamine toob reeglina kaasa laste soomuutmise.

Mõned näited:

  • Esimene samasooliste abielu registreeriti Ühendkuningriigis 29. märtsil 2013. aastal. 16- aastaste ja vanemate noorte soomuutmise hormoonravi lubatakse riigis ametlikult toime panna alates 2016. aastast ja alla 16-aastastele lastele 2021. aasta märtsist. 
  • Ameerika Ühendriikides pandi samasoolised esimest korda paari 17. mail 2004. aastal. 2012. aastal kirjutati ajalehes, et soomuutajte laste hulk kasvab ja neid on Ühendriikides mitukümmend tuhat. Puberteeditõkestid, mis on laste soomuutmise peamine vahend, kiideti USA toidu- ja ravimiameti poolt heaks 1993. aastal ja olid mõeldud lastele, kelle puberteet saabus liiga vara.
  • Euroopas seadustas "abieluvõrdsuse" esimesena Holland 2000. aasta detsembris. 2013. aastal võeti riigi parlamendis vastu nõndanimetatud transsooliste seadus, mis lubas kõigil 16- aastastel ja vanematel inimestel sugu vahetada. 2021. aasta mais kaotati Hollandis soomuutmiselt 16-aasta vanusepiirang.

2021. aasta märtsis kuulutas Euroopa Parlament Euroopa Liidu "LGBTIQ vabaduse piirkonnaks". Kes aru ei saa, siis "T" otse ja "I" ja "Q" kaudsemalt tähistavad selles tähestikus soomuutmist ning "mitmekesiseid" sugusid. 

Põhjus, miks Euroopa Parlament sellise seisukoha võttis, seisneb selles, et Poola ja Ungari ei luba oma koolides lastele tähestikurahva ideoloogilist maailmavaadet õpetada. Euroopa Komisjon on noorte soomuutmise propagandat rahastanud vähemalt alates 2014. aastast ja see on veendunud, et olemas on selline kategooria inimesi kui "LGBTIQ lapsed ja noored" (lk 12). Käesoleva aasta 1. juunil kuulutas Euroopa Komisjon, et "tulevik on seksiveidrike päralt".

Stonewalli käekäik osutab loodusseadusele, et revolutsioonid on alati igikestvad. Lev Trotski, keda üks Euroopa Liidu "isadest" Richard Nikolaus von Coudenhove-Kalergi pidas "tulevikuinimese eeskujuks" (raamatus "Praktiline idealism"), on kirjutanud sellel teemal isegi raamatu. Revolutsionäärid, tänapäevases mõistes aktivistid, ei lõpeta mitte kunagi ära. Vähemalt mitte enne, kui Vana Maailm pole maatasa tehtud ja neil ei lasta ehitata head uut ilma. 

Revolutsionäärid-aktivistid on usuhullud, mis on üks suuremaid põhjuseid, miks suur osa Suure Prantsuse Revolutsiooni eestvedajadest lõpetas giljotiini all ja miks Stalin enam-vähem oli sunnitud "kaadreid puhastama". Revolutsionäärid-aktivistid ei lõpeta mitte kunagi ära. Kui revolutsiooni – või uusmarksismi nakkus – on külge saadud, on see nagu marutõbi. Alati ja igavesti jäädakse leidma uusi ebaõigluseid, Vana Maailma nurjatusi, millega sõda pidada ja kui keegi neile selle juures sõrme ulatab, jääb ta vähemalt oma käest ilma.

Ükski arukas inimene ei taha mitte kellelegi "õnne" keelata, kuid "abieluvõrdsus" on samasugune osa hea uue ilma ehitamise programmist, nagu seda on väidetava kliimakatastroofi ajel peetav sõda normaalse majandusega ja koroonatürannia. "Abieluvõrdsuse" asja ajavad paraku revolutsionäärid, ja nagu muu maailma kogemus näitab, on see pikk samm suunas, et keegi teeb suurest hulgast lastest eluaegsed invaliidid (nn "hormoonravi") elik lõikab neil kas rinnad või munandid maha.

Kui keegi arvab, et sellised asjad Eestisse ei jõua, siis üks autoriteetsemaid meditsiiniasutusi, Tartu Ülikooli Kliinikum, teatab oma kodulehel, et "loodus eksib", inimeste sugu on vaja vahetada ja seda nimetatakse "raviks".

Kokkuvõtteks: kui mõni poliitik ja aktivist räägib "abieluvõrdsusest" või "LGBTIQ vabadustest", siis ihuvad nad sõna otseses mõttes hammast teie laste suguorganitele.

(Keda Stonewalli korda saadetud jõledused pisut rohkem huvitavad ja mingil määral inglise keelest aru saavad, siis nad võiksid kuulata BBC ajakirjaniku Christopher Nolani taskuhäälinguprogrammi Nolan Investigates 2021. aasta lõpus lindistatud 11 kõnealuse vabaühenduse tegevust puudutavat saadet.)