Saksamaa tervishoiuminister Karl Lauterbach, 13.07.2022. Foto: Scanpix

Berliinis elav näitekirjanik ja poliitikaanalüütik CJ Hopkins kirjeldab portaalis Consent Factory, kuidas hoolimata Covid-19 valede paljastamisest soovitakse jätkuvalt "pandeemia" ettekäändel rajada uut totalitaarset maailma-Reichi.

Teil on tõenäoliselt kõrini jutust, kuidas uusnormaalne Reich võimust võtab. Te tahate, et see kõik otsa saaks. Nii ka mina. Paraku uusnormaalse Reichi ajad ei ole kuidagi möödas. Seal, kus te elate, võib see nii tunduda. Ma mõtlen, et see võib nii tunduda juhul, kui te elate Floridas, Texases, Ühendkuningriigis, Rootsis, Horvaatias või mõnes teises riigis elik osariigis, kus suurem osa Covidi-piirangutest on ära lõpetatud või kus neid ei ole algselt kehtestatudki. Mul on teie üle hea meel.

Mina juhtumisi elan uusnormaalsel Saksamaal, mis on käesoleva uusnormaalsuse odaots või üks selle odateravikest (või mRNAga saastunud hüpodermilise süstla teravik). Teised astlad on riigid ja osariigid nagu Kanada, Hiina, Austraalia, New York, California ja lisaks veel hulk sarnaseid uusnormalismi kasvuhooneid. Kui te elate ühes neist uusnormaalsuse tugipunktidest, siis olete te akuutselt teadlikud, et see kõik ei ole sugugi möödas.

Jah, kovidiaanlik kultus on kaput. Nõidus on murtud. Ainult kõige hullumeelsemalt fanaatilised uusnormaalsuse kultistid käivad avalikkuses ringi katkumaskide ja kodukootud kaitseülikondadega. Kuid uusnormaalne Reich ei ole kaput. Uusnormaalset Reichi tehakse normaalseks. Masse manipuleeritakse süstemaatiliselt, et need võtaksid omaks bioturvalisuse politseiriigi, mida globaalkapitalistliku nomenklatuuri klassid on meile viimased kolm aastat peale surunud. Vaatamata tänaseks kogutud vääramatutele andmetele, et "vaktsiinid" ei hoia ära viiruse ülekandumist, segregeeritakse siiani "vaktsineerimata" inimesi, neil keelatakse käia tööl ja koolis, osaleda tippspordivõistlustel ja nii edasi. Inimesi sunnitakse tänaseni lennukites, rongides, ühistranspordis, arsti vastuvõtul, haiglates jne, kandma uusnormaalse Reichi sümboliteks saanud maske. Siin, seal ja kõikjal raiutakse igapäevaellu uusnormaalsuse sümboleid ning sotsiaalseid rituaale.

Need sümbolid ja rituaalid tähendavad rohkem kui ainult uusnormaalse Reichi vaateakende dekoratsioone. Nendega luuakse ja säilitatakse meie uut "reaalsust". Massid on nagu näitlejad, keda sunnitakse emotsionaalselt panustama absurdse näitemängu "reaalsusesse". Mida rohkem etendust korratakse, seda veenvamaks uus kunstlik reaalsus muutub, hoolimata selle absurdsusest. Mille tõttu muutub tegelikkus järjest ja järjest absurdsemaks.

Massid on nagu näitlejad, keda sunnitakse emotsionaalselt panustama absurdse näitemängu "reaalsusesse". Mida rohkem etendust korratakse, seda veenvamaks uus kunstlik reaalsus muutub, hoolimata selle absurdusest. Mille tõttu muutub tegelikkus järjest ja järjest absurdsemaks.

Näiteks uusnormaalse Kanada lennujaamades peavad kodanikud, kes tahavad pääseda oma kodumaale ilma, et neil oleks oma nutitelefonist ette näidata nõndanimetatud ArriveCAN rakendus, mis tõestab nende "vaktsineerimisstaatust" (mida peavad tegema ka üle 80-aastased inimesed, kellel ei ole nutitelefoni) alluma absurdsele ahistamisele, mida panevad nende kallal toime punaseid veste kandvad imbetsillidest uusnormaalsuse klounid. Uusnormaalsel Saksamaal valmistab valitsus ette kava, mille kohaselt peavad kõik inimesed igal sügisel ja talvel kandma meditsiinilise väljanägemisega maske. Seda mitte ainult "maailmalõpu katku", vaid ka tavalise sügistalvise gripi leviku tõkestamiseks. Põhjendusi ei ole enam vaja, asja mõte on ideoloogilise ühtsuse väljanäitamine. 

Vahepeal oli Saksamaa föderaalne terviseministeerium sunnitud avalikustama andmed "vaktsineerimisega" seotud vigastuste ja surmade kohta. Nad tegid seda klassikalisel goebbelslikul viisil.

Pilt: Consent Factory, Twitter

Tuleb välja, et ministeeriumile ei meeldi vaktsiinikahjude tegelik andmestik ja nii otsustasid nad selle kohta sotsiaalmeedias valetada. (Tõsised vigastused kaasnesid ühel juhul 5000 doosi, mitte ühel juhul 5000 "vaktsineeritud" inimese kohta. Saksamaa inimestele on manustatud ümmarguselt 184 miljonit doosi Covid-19 vaktsiine ja igaüks võib ise numbrid kokku lüüa.) Sotsiaalmeediaettevõtted sildistavad postitused, mis terviseministeeriumi valedele tähelepanu juhivad, "eksitavateks", sest tõde on see, mida korporatokraatia (hiidettevõtete valitsus) iganes ütleb ja kõik ülejäänu on "väärteave".

Kui te arvate, et ma olen ministeeriumi valesid valedeks nimetamisel liiga kuri või liialdav, siis pidage meeles, et Saksamaa terviseminister Karl Lauterbach on viimased kaks aastat Saksamaa avalikkusele korduvalt valetanud. 2021. aasta augustis valetas ta "kõrvalnähtude vabade vaktsiinide" kohta. Samal ajal andis ta käsu eraldada ühiskonnast "mittevaktsineeritud" ja õhutas vihkamist kõigi suhtes, kes ei allunud uusnormaalsuse ideoloogiale …

Pilt: Consent Factory, Twitter

Tänaseks on käes olukord, kus vähemalt kümned tuhanded Saksamaa inimesed on "vaktsiinide" tõttu tõsiselt vigastatud või surnud, kuna Karl ja tema fašistlikku uue normaalsuse semud on kõigile valetanud, korduvalt, ja Saksamaa meedia on neid valesid võimendanud, mida uusnormaalsed massid on järele korranud. Arvestada tuleb ka asjaoluga, et vaktsiinide kõrvalnähte raporteeritakse alati vähem kui neid tegelikult esineb. Valitsus ja üleilmsed korporatsioonid on inimesi, kes neid valesid paljastavad, tsenseerinud, sotsiaalmeedia platvormidelt välja visanud, demoniseerinud "äärmusparempoolsete ekstremistide", "teaduse eitajate", "antivakseritena" ja nii edasi.  

Siinkohal on välja toodud ainult mõned hiljutised näited. Ma ei arva, et ma peaksin esitama uusnormaalse Reichi valede kõikehõlmava nimekirja. Käesolevaks hetkeks te peaksite olema kas hästi kursis ja võimeline aru saama sellest, mis toimub, või te ei ole seda. Viimasel juhul te räägite endale seda juttu, mida te peate, selleks et te saaksite teha näo, et asjad, mis leiavad aset, ei leia aset.

Kui te nii teete, siis ma ei saa teid aidata. Mitte miski, mida ma kirjutan või räägin, ei jõua teile kohale. Valitsus, terviseametnikud ja meedia rääkivad pead valetavad teile näkku, ikka ja jälle ja nad jäävad valetamisega vahele. Teie korrutate paindumatult nende valesid järele mitte sellepärast, et te ei saaks aru, et tegemist on valedega, vaid sellepärast, et te ei hooli, et tegemist on valedega. Te ei hooli, et teie levitatavad ametivõimude poolt heaks kiidetud valed, teie argus, teie ajudeta kuulekus vigastavad ja tapavad loendamatul hulgal inimesi. Teie eesmärk on jääda "normaalsuse" piiridesse ja hoiduda oma suhtlusringkonnas märgi külge saamisest või sealt väljaheitmisest. Te ei hooli, et selle tagamiseks peab palju inimesi surema ja teie peate maha jätma viimasegi väärikuse ja intellektuaalse aususe kübeme.

Inimeste heaks, kes saavad toimuvast aru ja annavad endast parima, et sellele vastu hakata, isegi kui me ei saa täpselt aru, mis on juhtumas või oleme eriarvamusel, mis põhjustel need asjad juhtuvad, ma sooviksin, et mul oleks anda mingi kaval nipp, kuidas toimuvat peatada.

Paraku mul ei ole pakkuda muud, kui see, mida ma kogu aeg olen rääkinud: organiseeritud mittevägivaldne kodanikuallumatus, nagu seda tegid veoautojuhid Kanadas ja mida teevad käesoleval ajal Hollandi talumehed. Arvamusavaldused, sotsiaalmeedia meemid, juhuslikud pühapäevased massimeeleavaldused ja inimeste mitte-nõustumise teod ei peata uusnormaalset elajat. Uusnormaalsuse normaliseerimine jätkub. Ühiskonna patologiseerimine jätkub. Jätkub maailmamajanduse destabiliseerimine ja ümberkorraldamine. Kõik see kestab edasi, kui ei juhtu midagi ajaloolist ja oma vabadustest teadlikud inimesed ei ühine ega pista raudkangi uusnormaalsuse masina hammasrataste vahele. 

Võimalus, et midagi sellist juhtuks, on äärmiselt väike. Oma 60-aastases kehalises olekus pole ma kunagi näinud aega, mil inimesed oleksid nii võõrandunud, lootusetud ja kargaksid nii õhinaga üksteise kõri kallale. Ma ei suuda meenutada aega kui inimesed oleksid olnud nii huumorivabad, võltsvagad ja õelad. Ma räägin inimestest, kes võiksid midagi muuta, mitte käske täitvatest uusnormaalsetest massidest. Täna on aeg, kus tavalised inimesed peaksid heitma oma poliitilised erimeelsused kõrvale ja pingutama kollektiivseid muskleid, kuid suurem osa meist on liiga hõivatud üksteise närvi ajamise ja odavate populaarsusepunktide kogumisega Twitteris, Gettris, Telegramis või kus iganes. 

Mul on kahju, et ma pean nii negatiivses toonis lõpetama. Ma tervenen parasjagu maailmalõpu katkust ja selle tõttu näen ma ehk kõike liiga hallides toonides. 

Ilmselt kõik saab lõpuks korda, inimesed saavad terve mõistuse tagasi ja globaalkapitalistlikud klassid lõpetavad selle uusnormaalse värgi ära. Võib-olla ei ole vaja organiseerida mittevägivaldseid kodanikuallumatuse kampaaniaid. Me ärkame ühel päeval üles ja avastame, et uusnormaalset Reichi ei ole enam ning keegi pole mitte kunagi "vaktsiini" kätte ära surnud. Me vaatame telefonidest, milline on meie sotsiaalse krediidi olukord, ütleme oma tarkadele köökidele, kuidas putukaid küpsetada ja vaatame vaateekraanidelt järele, mida peab täna mõtlema ja keda kummardama. Ja kõik on jälle "normaalne".

Tõlkis Karol Kallas