Kirjanik ( : ) kivisildniku hinnangul on kultuur nii tädistunud, et seal meestest enam eriti rääkida ei saa. "Kogu kultuur minu silma järgi koosneb vanamuttidest, tädistunud noortest naistest, tädistunud noortest meestest ja tädistunud vanameestest," tõdeb ( : ) kivisildnik. Vestlust juhib Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi.

"Eesti rahvas on teinud kõik endast oleneva, et välja surra, seepärast on lootust, et Eesti rahva piinad ei saa enam kaua kesta. Tundub aga, et hetkel lähevad piinad valusamaks ja piinlikumaks," kommenteerib ( : ) kivisildnik valituse vahetust ning "kaporatuuri" sekkumist Eesti poliitika jõujoonte kujundamisse.

Intervjuus tuleb juttu veel Eesti kirjandusmaastiku vaimsest seisundist ning sellest, miks kirjanike ja kultuuriinimeste seas näib olevat domineerivaks maailmavaateks vasakliberaalsus ja pahempoolsus.

( : ) kivisildniku hinnangul on üheks põhjuseks kultuuri tädistumine. "Kogu kultuur minu silma järgi koosneb vanamuttidest, tädistunud noortest naistest, tädistunud noortest meestest ja tädistunud vanameestest," tõdeb ( : ) kivisildnik Objektiivile.

Kuulake lisa intervjuust!