(:)kivisildnik soovitab Objektiivi vaadata, lugeda ja kuuldu-nähtu üle järele mõelda, kuna Objektiivi näol on tegu mahemeediaga. Objektiiv on kasulik ajule ja eneseväärikusele, sest erinevalt paljudest teistest meediaväljaannetest ei peeta seal inimesi idiootideks ega alamateks olenditeks. 

"Mina ise vaatan ja tarvitan Objektiivi ainult ühel põhjusel: Objektiiv on mahemeedia. See on tervislik meedia, erinevalt muust, mida ma olen kohanud, kus valetatakse, petetakse ja käitutakse minuga kui alama olendiga," tõdeb kirjanik.

"Ma tegelikult ei arva, et ma oleksin alam olend ja selline suhtumine mind ääretult solvab."

"Olge tervislikud! Tarvitage tervislikku meediat! Te ju vahel käite trennis ja mõnikord sööte kurki. See on hea teie kehale. Teie ajule on aga väga hea, kui te vaatate Objektiivi või mõnda muud meediakanalit, kus ainult ei valetata, ei aeta ainult propagandat ja kus teid ei peeta mingisugusteks idiootideks. See on ju ääretult solvav. Teen teleka lahti – jälle peavad lolliks. Mina ei kannata seda välja ja ma ei soovita. Objektiivi soovitan," sõnab luuletaja ja kirjastaja (:)kivisildnik.