USA president Barack Obama teeb väsimatult tööd perverssuse edendamiseks selle erinevates vormides.

USA ringkonnakohtunik Reed O’Connor otsustas, et president Barack Obama administratsioon väänas seadust ja rikkus protokolli, surudes koolidele peale tualettide, duširuumide ja ööbimispaikade avamise õpilastele, kes on bioloogiliselt teisest soost.

O’Connor seadis kohtumäärusega Obama administratsiooni juhisele esialgse tõkendi, kirjutab LifeSiteNews.

Maikuus avaldatud ettekirjutuses rõhutati võimalust jätta koolid mittekuuletumise korral ilma riiklikust rahastusest. Mõnedel juhtudel oleks tegemist miljardite dollaritega.

Viidates viisile, kuidas valitsus kasutas sõna “sugu” ning üritas omistada sellele seksuaalse orientatsiooni ja soolise identiteediga seonduvat tähendust, toonitas kohtunik oma otsuses, et nimetatud termin ei ole mitmetähenduslik.

“Ei ole võimalik vaidlustada tõsiasja, et sõna sugu [viidatud seadustes] tähendab lihtsalt ja selgelt bioloogilisi ja anatoomilisi erinevusi mees- ja naissoost õpilaste vahel, mis neile sündides kaasa on antud,” ütles O’Connor.

Kohtunik kirjeldas, kuivõrd oluline on võimalus tagada eraldi eluruumid mees- ja naissoost õpilastele, et kaitsta nende privaatsust.

Texase osariigi peaprokuror Ken Paxton tunnustas kohtunik O’Connori otsust kui hoopi valitsevale türanniale, millega üritatakse suruda avalikkusele peale oma tahet väljaspool seadusandlikku protsessi ning eirates avalikku arvamust.

“See president üritab kirjutada ümber rahva valitud esindajate poolt vastuvõetud seadusi ning sunnib koole kuuletumisele, ähvardades võtta ära riikliku rahalise toetuse,” pahandas prokurör.

Mainitud direktiivi asjus on Obama administratsiooni vastu kohtusse pöördunud juba 23 USA osariiki.