Prantsusmaa Marseille'i linnas toimunud tervisepasside ja vaktsineerimise vastane meeleavaldus 14.08.2021. Foto: Scanpix

Ühendkuningriigi ajakirjanik Neil Clark selgitab Ron Paul Institute'i portaalis, et vaktsiinipassid on pikk samm "Suure lähtestamise" maailmakorra poole ja kuidas lääneilm on langenud "blairismi" küüsi.

Emmanuel Macroni "müüdi" 2017. aastal Prantsusmaa presidendivalimiste ajal "mõõduka" kandidaadina. Selles autoritaarses riigijuhis, kes on viirusega maadlemise ettekäändel teinud Prantsusmaast politseiriigi, pole siiski mitte midagi mõõdukat. 

Mõned nädalad tagasi viibisin ma Ühendkuningriigi Suffolki krahvkonna maalilises Southwoldi rannakuurortis. Selles linnakeses elas kunagi kirjanik George Orwell ja vastselt renoveeritud kai sissepääsu juurest leiab temast suure seinamaalingu. Tänane päev on raamatu "1984" autori meenutamiseks äärmiselt sobiv, sest 2021. aastal oleme me elamas tõelistel orwelliaanlikel aegadel. Peaaegu kõik, mida meile räägitakse, on tõe väänamine. Need, kes nimetavad ennast "mõõdukateks", kehtestavad pea üle kogu läänemaailma äärmuslikke piiranguid. Samal ajal nimetatakse neid, kes seisavad vastu inimeste põhi- ja võõrandamatute õiguste jalge alla tallamisele; nende õiguste tegemisele sõltuvaks alles turule jõudnud vaktsiinist; kes pole nõus olukorraga, et inimesed peavad iga ukse peal tõestama oma "tervislikku seisundit", "äärmuslasteks" ja sildistatakse nomenklatuuri propagandaaparaadi poolt kas "vasak-" või "paremradikaalideks".  

Mitte kuskil mujal ei tule see paremini esile kui Prantsusmaal.

Kui keegi soovib täna pääseda kohvikusse, restorani, tervisekeskusesse, raamatukokku, toidupoodi, kaugmaa rongi ja veel suurde hulka avalikesse kohtadesse, tuleb neil ette näidata "Pass sanitaire" (tervisepass), mis peaks tõestama, et inimene on kas viirusest paranenud, on andnud negatiivse Covid-19 proovi või vaktsineeritud. Suhteliselt vabast riigist on uskumatult lühikese ajaga saanud 1940ndate laadis "näidake oma pabereid" maa, selle üle pole peetud avalikku arutelu ja isegi parlamendis ei sea keegi selliseid arenguid küsimuse alla. "Mõõdukast" Macronist on saanud "diktaator" Macron.

Suhteliselt vabast riigist on uskumatult lühikese ajaga saanud 1940ndate laadis "näidake oma pabereid" maa.

See, mis on juhtunud, on äärmisel šokeeriv ja väärt rohkem kui mõnda "Zut alorsi!" (pagan võtku). Samas kui vaadata, millist liiki poliitikuid Macron esindab ja kelle huvides (on kindel, et mitte Prantsusmaa inimeste) ta võimu teostab, siis pole see kõik sugugi üllatav.

2017. aastal kui "mõõdukad" laulsid kiitust uuele "Prantsuse revolutsioonile", siis ma hoiatasin inimesi uue presidendi eest. Macroni nimetati "poliitika väliseks" kandidaadiks, kuid ta pole midagi sinna poolegi. Tegemist oli väga kummalise "revolutsiooniga", kuna selle lõpptulemuseks oli neoliberaalse maailmavaatega, kasinusmeelse, äärmiselt nomenklatuurisõbraliku ja Bilderbergi kohtumise külalisest investeerimispankuri Elysee paleesse istutamine.

Toona ma kirjutasin veel: "Macroni võimalik edu presidendivalimiste teises voorus ei ole revolutsioon, vaid täpselt selle vastand. See oleks suur võit nii Prantsusmaa kui globalistliku nomenklatuuri jaoks, kes sellega suudaksid tohutu avaliku rahulolematuse ajal hoida võimu jätkuvalt enda haardes."

Sel ajal oleks võinud veel lisada, et Macron nimetati 2016. aastal Maailma Majandusfoorumi poolt "nooreks globaalseks juhiks". Tõesti, ilmselt poleks olnud ühtegi paremat kandidaati, kes oleks sobinud Prantsusmaal Maailma Majandusfoorumi düstoopilise Suure lähtestamise jõustamiseks.

Ilmselt pole Macronist ühtegi paremat kandidaati, kes sobiks Prantsusmaal Maailma Majandusfoorumi düstoopilise Suure lähtestamise jõustamiseks.

Tervisepassid muutuvad niipea, kui need saavad oma lõplikku kuju, digitaalseteks ID-kaartideks, mida saadab Hiina stiilis sotsiaalse krediidi süsteem, mis kõik on oluline osa globalistlikust alamrahva kontrolli all hoidmise projektist. Sellise süsteemi ehitamist toetavad eelkõige just "mõõdukad" ja "keskvälja" poliitikud; need, kes pidasid "sõda terroriga" ja suurt hulka Lähis-Ida ning Põhja-Aafrika sõdasid.

Mõtelge natuke järgmise olukorra peale: 2003. aastal oli tööparteilasest peaminister Tony Blair üks häälekamaid Iraagi sõja toetajaid. 2021. aastal on Blair üks häälekamaid Ühendkuningriigi vaktsiinipasside eestkõnelejaid. Käesoleva aasta alguses rääkis Blairi-elajas [vihje tuntud õudusfilmile]: "Ma arvan, et me oleme jõudmas olukorrani, kus väga suurel osal inimestel on raske elada normaalset elu ilma, et nad tõestaksid oma vaktsineeritust. … Vaktsineerimisest saab lõpuks sinu tee vabaduseni." Juunis esines see avaldusega, et vaktsineeritud ja vaktsineerimata inimeste vahel peab tegema vahet, kellel on rohkem vabadusi ja kelle tegevusi piiratakse.

Blair tunnistab avalikult: "Loomulikult teeme me vaktsineeritutel ja vaktsineerimata inimestel vahet". Kõigest hoolimata räägib korporatiivne meedia Blairi poolt kiidetud meditsiiniapartheidist kui millestki "mõõdukast". Samal ajal sõimatakse neid, kes on vastu vaktsiinipassidele ja vaktsineerimata inimeste kohtlemisele pidalatõbistena, "vaktsiinivastasteks", mis on uus sõjahüüd, millega saab ametlike jutupunktide osas eriarvamusel olevad inimesed automaatselt avalikust arutelust välja lülitada. 

Tõde on selles, et asjad, mida täna nimetatakse nomenklatuurse meedia poolt "keskteeks" ja "mõõdukuseks", tähendavad päris elus täpselt vastupidiseid asju. Konservatiivist kirjanikul Peter Hitchensil oli absoluutselt õigus kui ta nimetas blairismi – mis pole valdav mitte ainult Ühendkuningriigis, vaid üle terve lääneilma – võrreldes corbynismiga*, mis oli ainult traditsioonilise Briti radikalismi elluäratamine, hulga äärmuslikumaks. Hitchensi sõnul on blairism märkimisväärselt "vasakpoolsem". 

Blairismi on kõige parem kirjeldada globaalse nomenklatuuri, monopoolse finantssektori, oligarhide ja plutokraatide juhitud, vabadusi hävitava autoritaarse maailmakorrana, mida avalike suhete tööstuse poolt kaetakse äärmuspahempoolse virgumise (wokery) võõbaga, et see näeks välja võimalikult progressistlikuna.

Kõik tänase "uue normaalsuse" ehitamise operatsiooni juhtlõngad jõuavad Davosesse. See ei ole "fooliummütslaste vandenõuteooria", see on vandenõufakt.

On vaja vaadata ainult raharada; kes sellise "äärmustsentrismi" – ja eriti vaktsiinipasside – taga tegelikult niite tõmabab. Blairi "Globaalsete Muutuste Instituuti" toetab heldelt Bill ja Melinda Gatesi Sihtasutus. Gatesi tihe seos Maailma Majandusfoorumiga on kõigile avalik. Kõik selle tänase "uue normaalsuse" ehitamise operatsiooni juhtlõngad jõuavad Davosesse. See ei ole "fooliummütslaste vandenõuteooria", see on vandenõufakt.

Prantsusmaa on täna globalistide vaktsiinipasside agenda Euroopa polügoon. Kui Prantsusmaa peaks tänu üha massilisemaks muutuvatele rahutustele kõnealusest skeemist loobuma, siis tekitab see kõhklusi ka teistes riikides. Kuid kui Macronil peaks see läbi minema … Parem ärgem mõelgem nii jubedate asjade peale.

[2019. aastal, aasta enne Covid-19 hüsteeriat ja tervisepasse, osales Bilderbergi grupi kokkusaamisel ka Eesti peaminister Jüri Ratas. – toim.]

*Corbynism – mõttesuund, mis on saanud nime UK tööparteilaste äärmusvasakpoolse juhi Jeremy Corbyni järele.

Toimetas Karol Kallas