Üle kümne aasta Keskerakonda kuulunud Silver Kuusik väljendas pärast kooseluseaduse nappi vastuvõtmist riigikogus oma Facebooki seinal vastumeelt nelja (eks)erakonnakaaslase poolthäälele.

«Eesti ühiskond jätkas oma allakäiguteed nende kõrgepalgaliste riigihävitajate otsuse näol!» alustas Kuusik. «Mul on häbi, et poolt hääletajatest neli kuuluvad Keskerakonda (Laasi, Toobal ja Sõtnik). Kaks esimest ehk aitab KAPO likvideerida, kuid kurb on, et nende nelja seas on ka Keskerakonna nn peaministrikandidaat Kadri Simson. Minu jaoks on mees ja on naine, koos on nemad paar ja nende suurim armastuse näitaja on abielu ning selles sündinud laps. Ülejäänu on väärastunud ja ühiskonda hävitav kooslus.»

Seepeale saabus talle kiri riigikogu liikmelt Lauri Laasilt: «Sina rott, sinu «likvideerimisega» tegelen personaalselt järgmisel nädalal. Kloun.»

Pühapäeval arvatigi Kuusik Keskerakonnast välja. Laasi tegi oma lubaduse teoks: ta tegi erakonna juhatusele vastava avalduse ja juhatus kiitis selle kohe heaks.

Tagaselja väljaviskamist peab Kuusik solvavaks. «Mu ainus soov pärast kümneaastast erakonnas viibimist oli see, et saaksin ennast ja oma maailmavaadet kaitsta,» ütles Kuusik.

«Ma ei tea, millised likvideerimissanktsioonid hr Laasil veel plaanis on, ja esitasin seetõttu politseile avalduse ähvarduse pärast.»

Loe lähemalt ajalehest Postimees.