Sõda on rahu Pilt: Objektiiv

Moraal tuleb hävitada, lõplikult ja taastamatult, sest moraalitu inimene on kergesti manipuleeritav ja suunatav just sinna, kuhu uue maailmakorra sünnitusvaludes vaevlevad globalistid teda suunata soovivad, kirjutab Aldo Roomere Objektiivile saadetud lugejakirjas.

Paljudki iseseisvat mõtlemisvõimet omavad inimesed juba teavad, et käimas on sõda. See pole sõda tavamõistes, mida mäletame ajaloost, see on uussõda, kus puudub rindejoon, kaevikud, vastastikku paiknevad armeed ja paukuvad kahurid ning pikeerivad lennukid.

Mõnel pool muidugi plahvatavad ka täna pommid ja raevutsevad jõugud klaarivad omavahel arveid, kui see on vaid dekoratsioon, filmitrikk tähelepanu kõrvalejuhtimiseks.

Tegelik sõda, mis kestab juba aastaid, on uussõda sõna kõige otsesemas mõttes, sest see sõda on suunatud meie sisemusse, eesmärgiks meie hinge ja moraali hävitamine.

Hullumeelse kriiskamise saatel toimuv usu, perekonna ja loomuliku armastuse hävitamise kampaania käib täistuuridel ja kindla sihiga – asendada kogu inimkonda sajandeid kooshoidnud moraalinormid, eetika ja traditsioonid metsiku, kõikmõeldavaid hälbeid, perverssusi ning idiootsusi sisaldava anarhiaga.

Kuipalju on veel neid noori, kes mäletavad sõnu "õilsus", "üllus", "suuremeelsus", "aatelisus"? Nojah, kui mõelda, et meie tänases valitsuses ega kogu koalitsioonis pole kohta kohusetundel, aususel, vastutusel, printsipiaalsusel jne jne, mida me siis üldse jahume mingitest eetikakategooriate peenematest nüanssidest? Paistab, et kõik parteid peale üheainsa ei tunnegi sõna "eetika", selle sisust rääkimata, sest nad pole kogu selle päikesevarjutusevalitsuse riigipööramise hetkest saadik mitte midagi eetilist korda saatnud.

Jah, selles sõjas on eesliin, kuid seda pole ainsalegi kaardile punase jutina joonistatud, nagu seda kindralid viimati Teises maailmasõjas tegid, see eesliin vingerdab koos praeguste juhtivpoliitikutega siia-sinna läbi kogu jabureuroopa. See katkeb kohati ja lapitakse kohe üha uute ja uute reeturpoliitikute poolt kokku, sest sõda oma rahva ja kogu senise inimsuse vastu on hädavajalik!

Moraal tuleb hävitada, lõplikult ja taastamatult, sest moraalitu inimene (keda enam seeläbi isegi inimeseks nimetada ei saa!) on kergesti manipuleeritav ja suunatav just sinna, kuhu soovivad uue maailmakorra sünnitusvaludes vaevlevad globalistid.

Kes ei usu, see vaadaku vaid, mis hullus meid siin tillukeses Eestis ümbritseb: vaktsineeri, vaktsineeri, vaktsineeri, vaktsineeri! Ja tuhanded tormavadki end süstima…