Viimase aja paljastused on toonud avalikkuse ette haruldaselt selge pildi globalistide ja nende ühe mentori George Sorose püüdlustest. Mordor ihkab sündimata laste verd ja teda takistab vaid kristlik traditsioon, mis on viimased kaks aastatuhat emaüsas arenevat elu pühaks pidanud, ütleb Markus Järvi seekordses nädalakommentaaris. 

Viimasel ajal on välja toodud dokumente, mida liberaalselt meelestatud meedia ei kajasta. DCLeaks.com tõi avalikkuse ette Sorose Avatud Ühiskonna Fondi sisedokumendid, milles plaanitakse üha ulatuslikumat abordikampaaniat ning räägitakse kavatsusest anda kampaania avalöök Iirimaal.

Kui Iirimaa oleks n-ö tehtud, siis läheks ta käiku kui mudel sündimata laste elu kaitsvate seaduste lammutamiseks “teistes tugevalt katoliiklikes maades,” nagu Sorose dokumendid sedastavad.

Dokumendist võib lugeda, et võit Iirimaal võib mõjutada “näiteks Poolat ning tõestada veenvalt, et muutus on võimalik isegi ülimalt konservatiivsetes maades.”

Soros soovib Iirimaa näidishukkamise kaudu algatada doominoefekti, mis mõjutaks kõiki teisi sündimata laste tapmise suhtes konservatiivselt meelestatud Euroopa maid. Ent loodetud efekt ja Sorose fondi miljonid ei jätaks puutumata abordiaktivismi mitte ainult Euroopas, vaid ka Mehhikos, Sambias, Nigeerias, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Tansaanias ja Ladina-Ameerikas.

Nüüd väike kontrollküsimus kõikidele nendele, kes ühelt poolt taunivad Sorose mahhinatsioone immigratsiooni edendamiseks Euroopa lõunapiiridel, suhtuvad avalikult kriitiliselt tema angloameerika liberaalset globalismi ja rahavõimu edendavasse tegevusse, ent samas pooldavad aborti ja näevad selles naiste õigust oma kehale jms.

Kas see veriste silmadega vanamees hakkas teie arvates ühtäkki head asja ajama puhtast inimarmastusest?

Või siiski mitte. Abort kujutab endast ühte kõige radikaalsemat ja destruktiivsemat elu väärtustava ja hüvelise ühiskonna lagundamise meedet ja Soros on sellest vägagi teadlik.

Arvake, kes on teised, kes toetavad Iirimaa abordipiirangute kaotamist? Väga palju pole vaja ajusid pingutada. Nendeks on angloameerika finantsglobalismi usual suspects, teiste seas Ameerika miljardär Chuck Feeney, aga ka Google, Microsoft, Ford Foundation, Pfizer.

Ent otse loomulikult ei puudu heast seltskonnast Sauroni enda ülemteenrid ja Mordori suurvürstid ehk JP Morgan ja Goldman Sachs. 

Esitagem nüüd teine kontrollküsimus. Kes seisab sellele pealetungile Euroopas tänini vastu?

Selleks on Katoliku Kiriku traditsioon, mis peab emaüsas arenevat elu pühaks – ja seda oma esimestest kirjalikest dokumentidest. Selle vastu seisavad nende maade katoliiklased, kes võtavad oma ajalugu, oma 2000 aastast pärandit, tõsiselt, ega pole nõus seda kompromiteerima. Pole seega ime, et Soros ja kompanii ründab Euroopas eelkõige Iirimaad ja Poolat – maid, kus kristlikust-katoliiklikust pärandist on midagi veel alles jäänud, kuigi mitte väga palju, olgem ausad.   

Et Kirik ja eelkõige Tema elav traditsioon seisab globalistidel risti jalus ees, sellest annab tunnistust ka WikiLeaksi pilk Clintonite tagatuppa, mis üritas Ameerika Katoliku Kirikus revolutsiooni esile kutsuda.

Kahtlemata näeme siin vaid jäämäe viimast tippu ja vaenlaste infiltreerumine Kirikusse on kestnud juba aastakümneid, kui mitte sadu. Katoliku Kirikut kui loomuseadusliku ja tervemõistusliku inimkäsitluse ühte viimast kantsi Läänes on üritatud kahjustada, on juba reaalselt kahjustatud ja üritatakse kahjustada ka edaspidi.  

Subversioon on toimunud pika aja vältel ja üks selle tulemeid on muuhulgas ka homoseksuaalsete preestrite poolt toime pandud noorukite ahistamised ja nende kuritegude kinnimätsimised piiskopkonna tasandil ehk nn pedofiiliaskandaal.

Seda kõike hõõrutakse Kirikule siia maani nina alla, mainimata kordagi, et sellise jälkuse elluviijad kuulusid väärastunud homoseksuaalse subkultuuri ringkaitsesse, mis oli aastakümnete jooksul infiltreerunud osavalt Kirikusse, olid suuremalt jaolt oma usust ammu loobunud ja said tegutseda ainult selle pärast, et võimul olid nn liberaalsed ja maailmale avatud kirikumehed.

Kui piiskopisaua oleksid hoidnud piisava testosterooniga ja otsustusvõimega mehed, rääkimata pühakutest, istuksid pedofiilid ilma pikema jututa kloostri üksikkongis vee ja leiva peal ja mõtleksid vaikuses ja rahus järgi, kas noorukite ahistamine on ikka evangeeliumiga kooskõlas või mitte.

Kiriku traditsioon, isegi kui seda kannavad nõrgad ja ekslikud inimesed, seisab kuristiku poole tormava maailma ees risti jalus ja seda tasub tulevates võitlustes, olgu selleks kasvõi peagi Sorose poolt Iirimaal vallandatav abordisabat, pidevalt meeles pidada.