Silt: John Podesta


John Podestast saab USA uus kliimasaadik

Senine Ameerika Ühendriikide kliima erisaadik John Kerry hakkab tööle ühe ajupuudulikkuse käes kannatava vanainimese valimiskampaania heaks ja tema asemel hakkab kliima eest hoolitsema tuntud demokraat-satanist ning “eripärase” kunstihuviga John Podesta.

WEFi kliimakava mudeliks on Covid-19 vaktsiinitürannia

Maailma Majandusfoorumi ärgitusel on kokku pandud "esimeste härjal sarvist haarajate koalitsioon" ja Ameerika Ühendriikide "kliimatsaari" John Kerry sõnul on selle tegevuse juures matkitud Covid-19 vaktsiinide loomise ning vaipvaktsineerimise strateegiat.

Twitter tunnistab, et peitis Podesta perverssusi

Twitter tunnistas eile USA senatile, et peitis mulluste presidendivalimiste eel olulise osa siutsudest, mis olid seotud Demokraatide rahvuskomitee ja Hillary Clintoni kampaaniajuhi John Podesta lekkinud meilidega.

Tony Podesta tegi Sberbanki lobi

Venemaa suurim pank Sberbank on kinnitanud, et palkas Tony Podesta konsultatsioonifirma tegema lobitööd nende huvide edendamiseks Ühendriikides.

Clinton hoiatas Flynni pedofiilia teema torkimise eest?

Vahetult pärast USA presidendi Donald Trumpi julgeolekunõuniku Mike Flynni tagasiastumist pidas valimistel lüüa saanud Hillary Clinton vajalikuks saata edasi oma kauaaegse usaldusisiku Philippe Reinesi poolt Flynnile ja tema pojale suunatud pedofiilia-maiguline säuts.

Leht 1 / 2