Clinton hoiatas Flynni pedofiilia teema torkimise eest?

Hillary Clinton ei saa siiani pitsamõtetest lahti. Foto: Jorgophotography/Bigstockphoto.com

Vahetult pärast USA presidendi Donald Trumpi julgeolekunõuniku Mike Flynni tagasiastumist pidas valimistel lüüa saanud Hillary Clinton vajalikuks saata edasi oma kauaaegse usaldusisiku Philippe Reinesi poolt Flynnile ja tema pojale suunatud pedofiilia-maiguline säuts.

What goes around “COMETS” around,” kõlas PizzaGate’i skandaalile ja Comet Ping Pong Pizza restoranile viitav sõnum, mis mainis ühtlasi Flynnide “pitsa ümber keerlevat kinnisideed”.

Ingliskeelset väljendit “what goes around, comes around” võiks vabas vormis tõlkida, et mida külvad, seda lõikad.

“Philippe ütleb asju omal kombel,” kirjutas Clinton, “aga ta tabab siin märki sellega, et libauudistel (fake news) on päris tagajärjed…”

Reines pidas silmas noorema Flynni poolt valimiskampaania ajal saadetud säutsu, mis ütles: “Until #Pizzagate proven to be false, it’ll remain a story. The left seems to forget #PodestaEmails and the many “coincidences” tied to it.”

Vabas tõlkes: “Kuniks #Pizzagate tõestatakse olevat vale, jääb see teemaks. Vasakleer näib unustavat #PodestaEmailsi ja paljud sellega seotud “kokkusattumused”.”

Wikileaksi poolt paljastatud Clintoni kampaaniajuhi John Podesta meilid sisaldasid pedofiilide koodsõnu.

Näiteks kordus meilides fraas cheese pizza ehk juustupitsa, mis on üldteada pedofiilide slängiväljend internetis lapsporno kohta.

Ka Clintoneid on avalikult pedofiilias süüdistanud kõrged riigiametnikud.

Mullu novembris leiti Haitilt surnuna noor naine, kes uuris Clintonite fondi võimalikke sidemeid inimkaubanduse ja pedofiiliaringiga.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!