SAPTK juhatuse liige Markus Järvi kutsub Objektiivi lugejaid andma annetusega oma panust, et portaal saaks oma tegevust jätkata ja laiendada ning kasvatada seeläbi oma ühiskondlikku mõju.

Hea Objektiivi sõber!

Täna olen Teie ees, et küsida annetusi. Kui Te olete mõelnud, miks Objektiiv seda vajab, siis vastus on väga lihtne. Meie toimetajate ja kaastööliste palgad ning portaali ülevalhoidmiseks tehtud kulutused makstakse kinni teie annetustest.

Olgu ausalt öeldud, et Objektiivis hakkavad annetuskampaaniad olema kaks korda aastas – sügisel ja kevadel. Kuna me tahame edasi kesta ja laieneda, siis pole meil muud võimalust, kui vaadata oma toetajate ja annetajate poole ning koguda oma järgmise poole aasta tegevuseks rahalisi vahendeid.

Mäletate meie eelmist kampaaniat, mis läks väga hästi? Selle rahaga ehitan koos oma meeskonnaga parasjagu videostuudiot ja aasta lõpuks või järgmise aasta alguseks peaks meil olema valmis päris korralik asi.

Muuseas – milline peavoolumeedia kanal võib uhkust tunda selle üle, et lugejad aktiivselt panustavad tema arengusse annetustega? Mitte ükski. Meie aga võime.

Niisiis, teeme selle asja ära!

Meie praegusest eesmärgist lahutab meid väga vähe, aga ma olen täiesti kindel, et meie ühiste pingutustega saame me selle raha kiiresti kokku.

Kui te pole veel Objektiivi toetanud, tehke seda kohe praegu! Ja kui te pole teinud püsiannetust, vormistage see ära. Meie portali annetuskeskkonnas on info, kuidas seda teha.

Toetage meid, et meie saaksime võidelda selle eest, mis on meile ühiselt kallis.

Tänan!