Markus Järvi: Tsahkna ja Ossinovski soojura on ilmselt kõige haiglasem ettepanek Eesti õigusloome ajaloos

Lugedes Margus Tsahkna ja Jevgeni Ossinovski ühisdokumenti soovahetusest, tekib kange tahtmine uskuda, et Euroopa haige mees elab mitte Brüsselis, vaid sotsiaalministeeriumis, selgitab Markus Järvi oma nädalakommentaaris.

Kõnealuse dokumendi võiks liigitada ilma pikema jututa kodumaise absurdikomöödia kullavaramusse, kui selle all ei ilutseks Tsahkna ja Ossinovski digiallkirjad.

Lugege ja imestage! Selliseid dokumente treitakse meie sotsiaalministeeriumis, kus alles hiljuti tegutses Norra riigi poolt rahastatud võrdõiguslikkuse volinik, kes meile, meie lastele ja kogu ülejäänud ühiskonnale sooteoreetilist ajupesu tegi.

Kui on võimalik, et meie enda riigi sotsiaalministeeriumis pesitseb ametnik ja tema büroo, mille tegevuse maksis suuremas jaos kinni teise riigi valitsus, siis pole ka imeks panna, et sama asutus treib valmis dokumendi, mille võiks liigitada ilma pikema jututa kodumaise absurdikomöödia kullavaramusse, kui selle all ei ilutseks Tsahkna ja Ossinovski digiallkirju.

Vaat lisa videokommentaarist.

KAMPAANIA JÕUDIS EESMÄRGINI!

Täname siiralt kõiki toetajaid!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.