Maailma Terviseorganisatsiooni mahitusel kavatsetakse vastu võtta uus rahvusvaheline kokkulepe, millega antakse WHOle õigus tulevase pandeemia peale kehtestada üskõik millises maailma riigis kommunistliku Hiina laadis "terviseapartheid". Kavandatava uue maailmakorra türanniast teeb ülevaate GBNewsi ajakirjanik Neil Oliver.

Kas keegi mäletab hääletamist Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) poolt, et see hakkaks kontrolima tema elu?

Mina ka mitte.

Kuid ometigi seisame me silmitsi olukorraga, kus Ühendkuningriik on valmis ühinema suurema osa maailma riikidega ja andma pandeemiate ennetamise rahvusvahelise kokkuleppe nimel ära oma iseseisvuse.

Kui vajalikud paberid korda saavad, siis meie ja suurem osa siin Maa peal elavatest miljarditest inimestest ei järgi järgmise pandeemia puhkedes enam enda valitud poliitikute soovitusi, mis annaks neile vähemalt teoreetiliselt võimaluse saada haigusest lahti, vaid peavad kuulama ebademokraatliku WHO näota bürokraatide sõna.

See ei ole vandenõuteooria ja selle uskumiseks pole vaja kanda hõbepaberist mütsi. See toimub päriselt ja just praegu. Väga palju inimesi soovib, et te sellele tähelepanu ei pööraks.

WHO on märkimisväärselt rikas ÜRO haruorganisatsioon, selle peakontor asub Genfis ja hetkel juhib seda etioopialane Tedros Adhanom Ghebreyesus. Teda ja WHOd rahastavad WHO 194 liikmesriiki ning samuti saab see toetuseid eraorganisatsioonidelt. Suurimad WHO rahastajad on Ameerika Ühendriigid, kommunistlik Hiina ja üks tarkvaraärimees, kahtlase taustaga Bill Gates, kes viimased kaks aastat on kiitnud Hiinat, kui hästi see saab Covid-19 epideemiaga hakkama.

Isegi veel täna on kümned ja arvatavasti isegi sajad miljonid hiinlased suletud paljudes linnades oma kodudesse. Teadmata arv on selliste sulgemiste tõttu hinge heitnud, sealhulgas on mitmed inimesed oma vanglaks muudetud korrusmajade korterite rõdudelt ennast surnuks hüpanud.

WHO kiidab jätkuvalt Hiina Kommunistliku partei taktikat. Samamoodi kuulab see oma heategija Bill Gatesi sõna, kes ei saa isegi hakkama viiruste eemaldamisega Microsofti müüdavast tarkvarast ja kes on avalikult imetlenud äärmiselt julmi võtteid, mida rakendas Covidi piiramiseks oma elanike kallal Austraalia. Gates arvab, et maailma riikidel oleks õnnestunud viirus, mis on ilmselt lekkinud mõnest Hiina laboratooriumist, kiiremini kõrvaldada kui oleks järgitud rohkem Austraalia eeskuju ja kõik luku taha pandud ning järgitud null-covidi mudelit.

Nüüd meie siin Suurbritannias peame koos 95 protsendiga maailma inimestest mõtlema tuleviku peale, kus otsused, millisel viisil hakatakse käituma järgmise pandeemia ajal, võetakse vastu ilma demokraatlike valimisteta ametisse saanud Hiina Kommunistliku parteid ülistavate bürokraatide poolt. Kes on ühe tehnoloogiamiljardäri, kellel pole mingisugust au ja häbitunnet, mõju all; kellel pole haiguste kontrolli ja meditsiinivaldkonnas rohkem oskuseid ning teadmisi kui seda on minul. 

Tasub meenutada, et president Donald Trump nõudis WHOst välja astumist, kuna see on Hiina käsualune, aga Joe Biden uuendas 2021. aastal organisatsiooniga koostööd. Tänaseks on see kõik ajalugu, kuid mõne päeva pärast kohtuvad maailma rahvatervishoiu juhid Genfis ja hakkavad hääletama lepingu üle, mille viimane ratifitseerimise aeg on 2024. aasta mais, kuid selleks ajaks on totaalne võimu haaramine juba teoks saanud.

Kavandatava lepingu sätetega tahetakse anda 194 riigi tervishoiu otsuste suveräänsus ära WHOle, millel saab olema selles valdkonnas rohkem võimu kui meie ja kõigi teiste riikide valitsustel. 

Mõelge selle peale, kui te vaatate kaadreid 26 miljoni elanikuga Shanghaist, mille elanikud on suletud koos koerte ja kassidega oma kodudesse ning kes reeglite rikkumise eest tänaval surnuks pekstakse. WHOle tahetakse uue lepinguga anda samasugused õigused korraldada sellist terrorit meie linnades.

Võtke arvesse ka seda, et kõnealuse lepingu järele ei pea WHO oma otsuste ja tegevuse õigustamiseks esitama mingisuguseid andmeid. Samuti on hea teada, et see jääb ainult WHO otsustada, milline on järgmine pandeemia.

Vaadates, kuidas asjad arenevad, poleks üllatav kui pandeemiaks kuulutatakse ülekaalulisus või veresoonkonna haigused, millega võitlemiseks kehtestatakse sulgemised ja teised ranged piirangud. Nii pole samuti kahtlust, et sulgemised aitavad kliimamuutuste vastu ja sellest omakorda pole kaugel arusaamine, et inimkond ise on üks suur viirus. Kes teab, mis järeldusteni bürokraadid võivad jõuda. 

See nõndanimetatud "Rahvusvaheline leping pandeemiate ennetamise ja nendeks valmisoleku kohta" on suurim globalistide võimuhaaramise katse, mida keegi meist on oma eluajal näinud. See pole midagi vähemat kui WHO kaudu maailmavalitsusele sügava vundamendi rajamine.

Need inimesed, kes on sellele lepingule vastu ja siin Ühendkuningriigis on ilmavõrgus algatatud allkirjade kogumine, millega soovitakse, et antud teemat arutatakse Parlamendis. Samamoodi võib osutada, et WHO on kompromiteeritud institutsioon. 

Palju on räägitud, et kala hakkab mädanema peast. Zimbwabwe diktaator Robert Mugabe nimetati 2017. aastal Ghebreyesuse poolt WHO hea tahte saadikuks ja ta jäi sellest positsioonist ilma ainult peale seda kui rahvusvaheline üldsus selle peale vihaselt lärmama kukkus ning osutas, et Mugabe ei sobi elus inimeste tervisele pühendunud organisatsiooni esindusnäoks.

Kui heita pilk WHO 34 liikmelisele nõukogule, siis selle toolidel istuvad teiste seas sellised inimõiguste superkangelased, nagu Süüria ja Ida-Timor. Pidage meeles ka kõik WHO sidemed kommunistliku Hiinaga, mis on riik, kus vohavad inimõiguste rikkumised sellisel määral, et igal normaalsel inimesel hakkab neile mõeldes halb. 

Ja siis laotub kogu organisatsiooni üle maailma rikkuselt teise või neljanda inimese, ühe ja ainsa Bill Gatesi ning tema sihtasutuse vari, kelle pühendumist vaipvaktsineerimisele ei ületa mitte miski. Nagu öeldud, kogu see asi haiseb nagu viidatud kala. Hiina valitsuse poolt rakendatud lähenemine Covidile ja selle toetamine WHO poolt pole kunagi puutunud tervisesse, selle taga on ainult soov kontrollida inimesi.  

Nagu on olemas mitu viisi, kuidas kaitseülikonnas mees saab kepiga Shanghai tänaval kassi surnuks taguda, nii on ka mitu lahendust, kuidas sundida inimestele peale mittedemokraatlik autoritaarne riigikord. Nii võib valitsus, kes soovib sellist kontrolli saavutada, hirmutada inimesed surmani ära väidetega, et kui need ei võta arstimeid, mille kohta Suur Ravimiäri teab, et need põhjustavad surma ja invaliidistumist, siis nad ei tohi reisida, käia tööl, koolis, kohvikus ning kinos.

Valitsus, või demokraatliku protsessita ametisse nimetatud bürokraadid, kes soovivad saada inimeste üle totaalse kontrolli, võivad inimestele öelda, et nad ei saa mitte kunagi, kui nad ei tee seda, mida neil kästakse, tagasi midagigi sarnast normaalsele elule.

Sedasi inimesi pandeemia eest ei kaitsta. Sedasi kasutatakse pandeemia ära totaalse kontrolli saavutamiseks ja enda käes hoidmiseks. Kui inimesed on ikka veel hirmul, või lihtsalt kogu selle neetud pandeemia aja kogemusest kurnatud ja demoraliseeritud, siis miks mitte kehtestada uued seadused, mis kaotavad ära viimasedki alles jäänud vanamoeliste vabaduste ning õiguste jäänukid?

Mina olen enda arusaamise kohaselt üks kõige ebatõenäolisematest mässajatest. Kuid nüüd ma olen aja jooksul, mida saab mõõta aastates, olnud võimulolijate vastu ja eiranud kõike, mida need narrid mul on käskinud teha.  

Tänaseks on kogunenud ohtralt tõestusmaterjali, millist kahju on tekitanud sulgemised ja vaktsiinid ning need näitavad, et minu valitud tee on õige. Lühidalt on mul meie [piirangud kehtestanud] poliitikutest kõrini, nad ei räägi mitte kuidagi minu nimel. Kui see pandeemia leping peaks vastu võetama, kavatsen ma seda eirata, ma ei kavatse kinni pidada ühestki tuleviku sulgemisest ja mitte ükski võim, niikaua kui mul on hing sees, ei saa mind sundida ennast kohustuslikus korras vaktsineerima.  

WHO ja selle pisikesed sortsid võivad teha mis trikke iganes, ülikondades mehed võivad kirjutada alla mis lepingutele tahes – ma ei hooli kõigest sellest. Mitte ühelgi neist [Boris] Johnsonitest, [Justin] Trudeaudest, [Emmanuel] Macronidest ja kõigist teistest sarnastest pole piisavalt iseloomu, et selliste autoritaarsete kavade ellu viimiseks vajalikul määral oma käsi verega määrida. 

Me peame tegema seda enda jaoks ja ütlema poliitikutele, et nad elavad enda loodud luulude maailmas, et me ei taha midagi kuulda ühegi oma vabaduse loovutamisest, kas siis käesoleval kuul või 2024. aastal. 

Mina isiklikult ei kavatse kaasa mängida, nagu kuulutas peategelane Patrick McGoohani filmis "Vang" (The Prisoner): "Ma ei ole number, ma olen vaba inimene!" 

Tõlkis Karol Kallas