Mis vanusest võiks hakata tegelema poliitikaga, kuidas ennast süsteemiga kurssi ning kuidas suhtuda negatiivsetesse kommentaaridesse internetis? Nendel ja teistel teemadel räägib saates "Noored Konservatiivid" Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison, keda intervjuueerib saatejuht Kristofer Nicolas Ild.

Jaak Madison on saavutanud Eesti poliitikas palju. Alustades kahekümnendate eluaastate alguses kandideerimisest ning valituks osutumisest oma koduvalda ning revisjonikomisjoni juhtimisest kui ka lõpetades natukene hiljem Euroopa Parlamendi saadiku ametiga. 

Saates "Noored Konservatiivid" uurib saatejuht Kristofer Nicolas Ild Madisonilt kuidas sai alguse tema teekond poliitikas ning kas ja kellele soovitab ta poliitilist tegevust.

Saates tõstatuvad lisaks Euroopa Parlamendi teemadele ka küsimused sellest, mis vanusest võiks hakata tegelema poliitikaga, kuidas ennast süsteemiga kurssi viia, kas poliitikas on möödapääsmatu sotsiaalteaduslik haridus ning kuidas suhtuda negatiivsetesse kommentaaridesse internetis oma poliitiliste väljaütlemiste tõttu. 

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!