Objektiiv 59: külaühiskond või koonduslaager?

Objektiivi raadiosaates tuleb juttu madalasustusega planeedi ideest. Milliseid lahendusi on välja mõeldud nn ülerahvastumise probleemile? Kas probleemiks on üldse maailma rahvastiku kasvamine või sootuks midagi muud?

Mida peaks Eestis inimesed ette võtma, et pakkuda endale ja oma lähedastele loodust säilitavaid, ent samas elukvaliteeti tõstvaid alternatiive? Kas me tahame elada sõbralikus ja looduslähedases külaühiskonnas või soovime oma päevad mööda saata keskkonnas, mis hakkab üha rohkem meenutama koonduslaagrit?

Raadiosaates on külas sotsiaalsed mõtlejad Einar Eiland ja Vahur Luhtsalu Elukeskkonna ja Rahvastiku Arengu Seltsist.

Vestlust juhib Markus Järvi.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.