Jeesus Kristuse sündimist kujutav jõulusõim. Foto: Bigstockphoto

Objektiivi jõulukapaaniaga kogusime portaali poole aasta eelarveks 87 050 €, mis ületas 12 000€ võrra kampaania eesmärgiks seatud summat. Portaali peatoimetaja Markus Järvi väljendab tänu ligi 1600 heale toetajatajale ning soovib Objektiivi meeskonna nimel kõikidele meie lugejatele rõõmsat jõuluaja jätku ja meeleolukat aastavahetust!

Objektiivi jõulukampaania jõudis eesmärgini ja ületas selle üle 12 000 euroga. Portaali peatoimetaja Markus Järvi tänab kõiki toetajaid ja lugejaid, kes on näidanud, et Objektiivi tegevus on neile oluline.

"Olen südamest tänulik kõikidele meie toetajatele, kes aitasid oma helde panusega viia ka seekordse jõulukampaania eduka tulemuseni. Jõulukampaania annetajaid oli suisa üle 1600 ja see näitab, et Objektiivi tööd peab oluliseks üha kasvav hulk inimesi," väljendab Järvi tänulikkust.

Järvi hinnangul jätkub Objektiivi töö muutumatuna ka siis, kui ta peaks osutuma valituks riigikokku.

"Meie meeskonna töö jätkub hoolimata võimalikust peatoimetaja vahetusest. Teie, head annetajad, olete teinud meie portaali töö võimalikuks ning teie usaldust me ei peta. Säilitamaks Objektiivi sõltumatust erakondlikust rahastamisest, on teie panus tulevikus üha olulisem," tunnistas Järvi.

"Minu siiras ja südamlik tänu ligi 1600 heale toetajale! Ühtlasi soovin Objektiivi meeskonna nimel kõikidele meie toetajatele ja lugejatele rõõmsat jõuluaja jätku ja meeleolukat aastavahetust!"