Objektiivi kampaania jõudis eesmärgini!

Eilse õhtu seisuga on Objektiivile laekunud annetustena 40 499 eurot, mis tähendab, et oleme jõudnud viis päeva enne kampaania lõppu eesmärgiks seatud 40 tuhande euro piirini ja ületanud selle.

Kampaania alguses eesmärgiks seatud piirini jõudmine tähendab, et Objektiiv saab lisaks muudele annetustele 40 tuhat eurot kahelt suurtoetajalt, kes lubasid kampaania eelselt sellise summaga portaali toetada, eeldusel, et suudame koguda väiksematelt toetajatelt annetustena ühtekokku vähemalt sama suure summa.

Seega saab Objektiiv oma tegevuse jätkamiseks kokku rohkem kui 80 000 euro suuruse toetuse. Täname südamest kõiki häid toetajaid, kes on Objektiivi tegevuse jätkamiseks andnud annetusega oma väga tänuväärse panuse!

Kuivõrd kampaania oli planeeritud vältama neli nädalat, jääb selle lõpuni tuleva nädala esmaspäeva õhtul veel viis päeva. Loomulikult on väga teretulnud iga täiendav annetus, sest mida suurem summa kampaania lõpuks annetustena laekub, seda laiahaardelisemalt saab Objektiiv tegutseda.

Portaal Objektiiv tegutseb tõelise kodanikuliikumise korras, tuginedes üksnes eraisikute annetustele ning olles seega avalikust võimust täiesti sõltumatu. Plaanide kohaselt toimub Objektiivi tegevuseks annetuste kogumine kampaania korras kaks korda aastas, kevadel ja sügisel.

Annetusi saab teha ka kampaania välisel ajal ning eriti tänuväärsed on igakuised püsiannetused. Lähema info nii ühekordse annetuse kui püsiannetuse tegemiseks leiab portaali annetuste lehelt.

Täpsemad kokkuvõtted kampaania tulemustest avaldame Objektiivis pärast kampaania lõppu tuleva nädala keskel.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!