Veiko Vihuri ja Markus Järvi. Foto: Objektiiv

Markus Järvi ja Veiko Vihuri arutlevad Objektiivi raadiosaates kristliku moraaliõpetust teadlikult lõhkuvate hereetikute teoloogiliste baasprintsiipide teemal ning toonitavad, et 2000-aastase õpetuse suunal tehtavatele rünnakutele tuleb otsustavalt vastu seista.

Kui ühiskonnas arutletakse abielu, abordi või kristlike väärtustega seotud teema üle, tulevad tavaliselt välja ka teoloogid ja vaimulikud, kelle hinnangul kiriku 2000-aastane õpetus enam ei kehti ning sellest tuleks hoopis teistmoodi aru saada kui seni on tehtud.

Eestikeelses kultuuriruumis esinevad selliste arvamusliidritena tavaliselt eetikaspetsialist Johann-Christian Põder, piibliteadlane Urmas Nõmmik, sotsialist Toomas Jürgenstein, aga loomulikult ka abielu traditsioonilise tähenduse vastu võitleva organisatsiooni SALK liige Annika Laats.

Markus Järvi ja Veiko Vihuri arutlevad Objektiivi raadiosaates kristliku moraaliõpetust teadlikult lõhkuvate hereetikute teoloogiliste baasprintsiipide teemal ning toonitavad, et 2000-aastase õpetuse suunal teostatavatele rünnakutele tuleb otsustavalt vastu seista.

Kuulake lisa saatest!