Immigrantide maaletooja, kes nõuab AfD partei kriminaliseerimist Saksamaal. Foto: Wikimedia Commons

Saksamaa parempartei Alternatiiv Saksamaale (Alternativ für Deuchland – AfD) peaks keelustatama ning selle juhatus vangistatama. Sellisel seisukohal on Saksamaale immigrante importiva valitsusvälise organisatsiooni "Mission Lifeline" asutaja Axel Steier. 

"Süüdlasriigis nagu Saksamaa ei tohiks olla tabuteemaks AfD keelustamine ja selle juhtkonna vangistamine – seda ka juhul kui see jätaks 20-40% Saksamaa elanikkonnast ilma poliitilisest representatsioonist," leidis Steier oma X-sotsiaalmeedia (endine Twitter) kontol.

Steieri sõnul on AfD keelustamine hädavajalik kogu inimkonna päästmise nimel.

"Natside tagakiusamine on tegevus, mida me peame viljelema kogu inimkonna hüvanguks," täpsustas Steier oma agendat.

Tema remargid leidsid aset vaid mõned päevad pärast seda kui vasakäärmuslik grupeering Antifa postitas internetti AfD kandidaatide kodused aadressid, kutsudes elanikkonda üles AfD saadikuid oma kodudes ahistama ja hirmutama. 

AFD vastasesse nõiajahti on pühendatud tänaseks kogu Saksamaa poliitiline establishment, kelle hulgas nii riigikantsler Olaf Scholz kui ka liiduvabariigi president Frank Walter Steinmeier. Mõlemad on kutsunud üles parteid boikoteerima ning nimetanud Alternatiivi Saksamaale vastuvõetamatuks poliitiliseks liikumiseks. 

Toimetas Adrian Bachmann