Martin Helme kõnelemas pärnakatele, 12. juuni 2016. Foto: Urmas Saard

Raadiosaates “Räägime asjast” märkis Mart Helme, et ühel päeval peavad globalistide teenistusse läinud ja Eesti põhiseadusliku korra hävitamisega tegelenud inimesed riigireetmise eest kohtus vastust andma.

Kommenteerides riigikogus loodud rahvastiku komisjoni tegevust ja ametnikkonna käitumist seoses võõrtööjõu sissetoomisega, ütles teine saatejuht Martin Helme, et püsiriigi plaan on muuta Eesti multikultuurseks, avatud riigiks, kuhu kõik võivad tulla.

Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme lausus seepeale: “Meile räägitakse seda, kuidas meie eriteenistuste – kapo – roll on ära hoida põhiseadusliku korra kukutamine. Seesama püsiriik tegeleb põhiseadusliku korra hävitamisega. Aeglase hävitamisega, nagu vähkkasvaja. Seesama reeturlik poliitiline eliit, kes on oma rahvuse reetnud ja läinud globalistide teenistusse, tegeleb põhiseadusliku korra hävitamisega – see ei huvita kedagi. See on lubatud.”

“Ühel päeval ikkagi tuleb see kord, kus nii mõnigi inimene peab kohtus vastust andma riigireetmise eest,” lisas Mart Helme 26. novembril eetris olnud saates.

Saade “Räägime asjast” on eetris igal pühapäeval Tre Raadios, raadios Ring FM ja Kuressaare Pereraadios – hommikul kell 11.00 ja õhtul kordusena kl 21.00. Saadet saab järelkuulata siit.